انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36082

6 بازدید4 views

به گزارش #فراسخن از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، «بهرام قاسمی» حمله تروریستی به مرکز اسلامی در کبک کانادا را اقدام غیرانسانی و جنایتکارانه دانست و با قربانیان این حادثه و خانواده های آنها ابراز همدردی کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به خطر جهانی تروریسم و افراطی گری که هیچ […]

به گزارش #فراسخن از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، «بهرام قاسمی» حمله تروریستی به مرکز اسلامی در کبک کانادا را اقدام غیرانسانی و جنایتکارانه دانست و با قربانیان این حادثه و خانواده های آنها ابراز همدردی کرد.
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به خطر جهانی تروریسم و افراطی گری که هیچ مرزی نمی شناسد، افزود: «متاسفانه حادثه تروریستی مرکز اسلامی کبک نشان می دهد که تروریسم منحصر به یک منطقه یا چند کشور نیست و تمامی کشورهای جهان می توانند هدف اقدامات و فعالیت های جنایتکارانه گروه های تروریستی و افراطی باشند.»
قاسمی در پایان یادآور شد: عزم و اراده صادقانه بین المللی، جلوگیری از ترویج و رشد اندیشه های افراط گرایانه و همکاری تمامی کشورهای جهان برای مبارزه با تروریسم و افراط گرایی ضرورت و نیاز فوری جهان است.
در پی حمله تروریستی یکشنبه شب به وقت محلی در شهر کبک، ۶ نفر کشته و ۸ نفر دیگر مجروح شدند که حال برخی‌ از آنها وخیم گزارش شده است. در این رابطه، دو فرد مهاجم دستگیر شدند.
سیام**۳۰۷۰**
تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر*انتشار دهنده: کتایون لامع زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.