انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36086

8 بازدید5 views

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن از تارنمای رسمی فیفا، در حالی که فرصت زیادی تا برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸باقی نمانده است، شهرهای میزبان جام ۲۰۱۸ روسیه در انتظار آغاز این رویداد مهم، جشن های باشکوهی را تدارک دیده بودند.این مراسم روز دوشنبه با حضور هواداران، سفیران جام جهانی ۲۰۱۸، داوطلبان و مسئولان شهری و […]

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن از تارنمای رسمی فیفا، در حالی که فرصت زیادی تا برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸باقی نمانده است، شهرهای میزبان جام ۲۰۱۸ روسیه در انتظار آغاز این رویداد مهم، جشن های باشکوهی را تدارک دیده بودند.
این مراسم روز دوشنبه با حضور هواداران، سفیران جام جهانی ۲۰۱۸، داوطلبان و مسئولان شهری و منطقه ای در شهرهای میزبان برگزار شد.
هوای سرد زمستانی مانعی بر سر راه برگزاری جشن های فوتبال نبود و جذابیت خاصی به این جشن ها بخشیده بود. برای مثال در سوچی، هواداران شاهد نمایش آتش و یخ بودند.
جشن ها بر روی پلی روبروی میدان اصلی روسا خوتور در سوچی برگزار شد و ساعت شمارش معکوس در مراسم ویژه ای نصب شد. این دومین ساعت شمارش معکوس در این شهر است. اولین ساعت سال گذشته در بندر سوچی نصب شد.
اوگنی لوچف مدافع سابق تیم فوتبال شوروی که میهمان این مراسم بود، از برگزاری چنین جشن عظیمی درروسیه ابراز خشنودی کرد و گفت: مطمئن هستم همه چیز به نحو عالی سازماندهی می شود تا بهترین بازیکنان جهان در این تورنمنت حضور یابند.
وی افزود: فوتبال مردم سراسر جهان را متحد می کند و در جام ۲۰۱۸ روسیه بر این نکته صحه گذاشته می شود.
ساعت شمارش معکوس تا آغاز جام جهانی در کالینینگراد و اکاترینبرگ نصب شد. در کالینینگراد غربی شهر میزبان جام جهانی روسیه، این ساعت در مرکز شهر و کنار مجسمه مادر روسیه نصب شد.
ناتالیا ایشچنکو دارنده پنج عنوان قهرمانی المپیک در رشته شنا سفیر به عنوان میهمان افتخاری در این مراسم شرکت کرده بود. چنین مراسمی در اکاترینبرگ شرقی ترین شهر میزبان جام جهانی روسیه برگزار شد.
جام جهانی فوتبال برای اولین بار در روسیه برگزار می شود. این تورنمنت در ۱۲ ورزشگاه در ۱۱ شهر این کشور برگزار خواهد شد. شهرهای کالینینگراد، قازان، مسکو، نیژنی نووگورود، روستوف نا دونا، سن پترزبورگ، سامارا، سارانسک، سوچی، ولگوگراد ، اکاترینبرگ میزبان جام خواهند بود.
شرکت کنندگان در این مراسم، در رقابت های فوتبال دستی نیز شرکت کردند و دانش فوتبال خود را در آزمون های ویژه محک زدند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.