انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36102

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، علیرضا بیرانوند روز سه شنبه در پایان تمرین سرخپوشان تهرانی در جمع خبرنگاران گفت:‌ مربی دروازه بان های پرسپولیس در این فصل زحمات زیادی کشیده و حتی زمانی که من مصدوم بودم برای آماده کردن من کمک های زیادی انجام داد به طوری که من سوژه رسانه ها شده بودم و می […]

به گزارش #فراسخن، علیرضا بیرانوند روز سه شنبه در پایان تمرین سرخپوشان تهرانی در جمع خبرنگاران گفت:‌ مربی دروازه بان های پرسپولیس در این فصل زحمات زیادی کشیده و حتی زمانی که من مصدوم بودم برای آماده کردن من کمک های زیادی انجام داد به طوری که من سوژه رسانه ها شده بودم و می گفتند بیرانوند حتی با دست مصدوم هم تمرین می کند.
وی ادامه داد:‌ من برای آمادگی ام تلاش می کردم تا به هواداران پرسپولیس بگویم برای شما هستم و با تمرینات سنگین و تلاش زیاد همانطور که در طول فصل در چند بازی کلین شیت کردم این مزد تلاش های من و مربیان برای موفقیت تیم بوده است .
بیرانوند اضافه کرد: ‌پرسپولیس تاکنون بازی های خوبی انجام داده و روز یکشنبه نیز دیدار بسیار سختی مقابل تراکتور سازی داریم.
وی افزود: برای پرسپولیس تراکتور با بقیه تیم ها فرقی ندارد ما نقاط ضعف و قوت حریف را می شناسیم و امیدواریم سه امتیاز کامل این دیدار را کسب کنیم.
دروازه بان تیم پرسپولیس درمورد بازی مقابل استقلال در شهرآورد تهران هم گفت:‌بازی مقابل تراکتورسازی بسیار سخت است از حالا به دیدار مقابل استقلال فکر نمی کنم زیرا معتقدم دیدار مقابل تراکتور در هفته بیستم به مراتب حساس تر از شهرآورد است .
وی اضافه کرد: به اعتقاد من بازی مقابل تراکتورسازی سه امتیازی نیست و تصور می کنم امتیاز این دیدار ۶ یا حتی ۹ باشد زیرا هر تیمی که در این دیدار نتیجه بگیرد می تواند به قهرمانی بیش از گذشته امیدوار باشد.
بیرانوند درخصوص عملکرد هم تیمی هایش در دیدارهای اخیر پرسپولیس، گفت:‌ خوشحالم که تمام بازیکنان بسیار خوب ظاهر شدند و باید از همه آنها تشکر ویژه ای داشته باشم.
دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: ‌مدافع اوکراینی ما برغم انتقاد های رسانه ها و مردم بسیار خوب ظاهر شد و خوشحالم که برانکو به وی اعتماد کرد و این بازیکن نیز پاسخ اعتماد سرمربی را به خوبی داد.
بیرانوند درخصوص طلبش از باشگاه نفت،گفت:به جز من چندین بازیکن دیگر که هم اکنون در پرسپولیس حضور دارند نیز از این باشگاه طلب دارند و بازیکنان فعلی باشگاه نفت هم جزو طلبکاران هستند که هنوز پولی از این باشگاه نگرفته اند.
وی اضافه کرد:‌دیگر با باشگاه نفت کاری ندارم زیرا از این باشگاه شکایت کرده ام و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز حکم را صادر کرده است، طرف حساب من سازمان لیگ است و مطالباتم را باید از آنجا بگیرم صحبت هایی نیز با رئیس سازمان لیگ داشتم و او اظهار داشت باشگاه نفت از سازمان لیگ طلب ندارد، ‌من مجبور بودم از نفت شکایت کنم و امیدوارم این قضایا حل شود .
بیرانوند درخصوص اینکه چه تیم هایی جز مدعیان قهرمانی این فصل لیگ برتر فوتبال هستند،گفت: ‌تا رده پنجم جدول تیم ها جزو رقیبان سخت ما هستند و اینکه از الان بگوییم چه تیمی قهرمان می شود سخت است زیرا هیچ چیز تمام نشده و ما باید در مصاف با حریفانمان امتیازات لازم را کسب کنیم .
وی در پاسخ به اینکه فاصله امتیازات پرسپولیس و استقلال زیاد شده و ‌آیا استقلال همچنان رقیب پرسپولیس هست یا خیر ؟گفت :دو بازی استقلال را دیده ام و سرمربی استقلال پنج سال مربی من بوده ست، آن ها تیم بسیار خوبی هستند و به طور حتم استقلال از این پس به هیج تیمی باج نمی دهد من با منصوریان در باشگاه نفت و تیم ملی کار کرده ام و اطمینان دارم تیمش روند رو به جلویی دارد.
بیرانوند درخصوص اینکه جزو دو کارته های پرسپولیس است و شهرآورد هم بسیار حساس است،‌گفت:‌من تمام سعی و تلاشم را می کنم که به تیم پرسپولیس کمک کنم ‌و بخاطر اهمیت بازی با استقلال نمی توانم دروازه خود را خالی بگذارم و اجازه بدهم حریفان به ما گل بزنند.
وی تصریح کرد:‌بازی تراکتور را فدای شهرآورد نمی کنم و امیدوارم این بازی مهم را هم از دست ندهم.
ورزشی **۱۸۲۸ / ۹۱۱۸* ۱۷۰۱
خبرنگار: سید جواد بشیری* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.