انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36105

8 بازدید7 views

محمد خدابخشی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی #فراسخن افزود: براساس قانون، شورای نگهبان ۱۰ روز فرصت رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه دارد که این شورای برای ادامه بررسی مصوبه لایحه برنامه ششم توسعه از مجلس تقاضای مهلت ۱۰روز دیگر کرده است. وی با بیان این که این مهلت از یکی […]

محمد خدابخشی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی #فراسخن افزود: براساس قانون، شورای نگهبان ۱۰ روز فرصت رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه دارد که این شورای برای ادامه بررسی مصوبه لایحه برنامه ششم توسعه از مجلس تقاضای مهلت ۱۰روز دیگر کرده است.
وی با بیان این که این مهلت از یکی – دو روز آینده آغاز می شود، یادآور شد: لایحه برنامه ششم توسعه در حال حاضر در جلسات فوق العاده شورای نگهبان در حال بررسی است. سخنگوی کمیسیون تلفیق تصریح کرد: شورای نگهبان از مجلس تقاضای افزایش مهلت بررسی بیشتر کرده است پس این شورا علاوه بر فرصت ۱۰ روزه ۱۰ روز دیگر می تواند این لایحه را بررسی کند.
به گزارش #فراسخن، بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از یکشنبه ۲۸ آذر ماه در مجلس شورای اسلامی آغاز شد و نمایندگان کلیات این لایحه را با ۱۵۴ رای موافق تصویب کردند.
مجلس شورای اسلامی لایحه برنامه ششم توسعه را در ۲۱ روز و ۴۹جلسه کاری در دو یا سه نوبت بررسی کرد.
رسیدگی به این لایحه روز یکشنبه -۲۶ دی ماه – در مجلس به پایان رسید.
لایحه برنامه ششم توسعه که توسط دولت به مجلس ارائه شده بود ۳۱ ماده داشت که تعداد مواد آن در کمیسیون تلفیق مجلس به ۱۴۴ ماده افزایش یافت.
سیام**۹۱۲۱**۱۳۳۶ خبرنگار: سمیه لاری** انتشار: مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.