انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36111

9 بازدید6 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، پیروانی عصرسه شنبه پس از پایان بازی برابر تیم اکسین البرز که با نتیجه مساوی پایان یافت درگفت وگو با خبرنگاران افزود: برای ما این مساوی حکم برد داشت چرا که تیم فجربا یک میلیارد ریال بسته شده و تیم اکسین البرز هم با ۱۲۰ میلیارد ریال در رقابت ها شرکت […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، پیروانی عصرسه شنبه پس از پایان بازی برابر تیم اکسین البرز که با نتیجه مساوی پایان یافت درگفت وگو با خبرنگاران افزود: برای ما این مساوی حکم برد داشت چرا که تیم فجربا یک میلیارد ریال بسته شده و تیم اکسین البرز هم با ۱۲۰ میلیارد ریال در رقابت ها شرکت کرده است و نباید انتظارداشت که نتیجه بگیریم.
وی ادامه داد: قرار شد در صورتی که در مسابقات ارتش های جهان شرکت کنیم به تیم ما کمک کنند که این وعده هنوز عملی نشده است.
پیروانی بیان کرد: یحیی گل محمدی سرمربی اکسین البرز ۲۰ میلیارد ریال قرار داد بسته است اما من یک ریال هم نگرفته ام.
سرمربی سابق تیم ملی امید تاکید کرد: متاسفانه افرادی هستند که نمی خواهند تیم فجر وضعیت مالی خوبی داشته باشد از این رو اگر بهترین مربی دنیا هم بیاورند اما پول نداشته باشند نتیجه نخواهند گرفت .
پیروانی گفت: در نیمه فصل به دلیل نداشتن پول نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم و این امر در حالی است که مدیرعامل سابق این باشگاه تلاش خوبی برای جذب بودجه داشت.
در پایان بازی عصر سه شنبه تیم فجر سپاسی شیراز، هواداران این باشگاه استعفای مسئولان این تیم را خواستار شدند.
تیم فجر سپاسی شیراز هم اینک در پایان هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور با ۲ بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها با ۱۴ امتیاز در رده هفدهم جدول هجده تیمی قرار دارد.
۷۳۶۸/ ۲۰۲۷
خبرنگار:‌حمیدرضا خلیقی **‌انتشاردهنده:‌سیداحمد نجفی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.