انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36112

9 بازدید4 views

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مهاباد روز سه شنبه در این خصوص درگفت وگو با #فراسخن اظهارکرد: حوالی ظهر امروز/سه شنبه/ ۶ شکارچی بومی ساکن روستای کوران در کوه های اطراف این روستا دچار سانحه سقوط بهمن می شوند. جعفر کتانی گفت: پنج شکارچی فرصت فرار پیدا می کنند اما یکی از دوستان آنها […]

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مهاباد روز سه شنبه در این خصوص درگفت وگو با #فراسخن اظهارکرد: حوالی ظهر امروز/سه شنبه/ ۶ شکارچی بومی ساکن روستای کوران در کوه های اطراف این روستا دچار سانحه سقوط بهمن می شوند.
جعفر کتانی گفت: پنج شکارچی فرصت فرار پیدا می کنند اما یکی از دوستان آنها زیر بهمن مدفون می شود.
وی افزود: بلافاصله شکارچیان به نزدیکترین گروه جمعیت هلال احمر در منطقه ‘کله گاوی’ اطلاع می دهند و امدادگران به کمک مردم فرد را یافته و از زیر برف خارج می کنند.
کتانی بیان کرد: در ابتدا به علت شدت سرما و مشاهده نشدن علایم حیاتی بیم فوت فرد می رفت که با اقدامات اولیه اورژانسی و احیا تیم هلال احمر منطقه، شکارچی به صورت معجزه آسایی نجات پیدا می کند.
سید رحمان مومن پور رئیس هلال احمر شهرستان مهاباد نیز به خبرنگار #فراسخن گفت: فرد نجات یافته ۴۳ ساله اهل روستای کوران بوده که به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد انتقال یافت و اقدامات پزشکی بر روی وی ادامه دارد.
روستای ‘کوران’ در ۷۵ کیلومتری مهاباد واقع شده است.
شهرستان مهاباد با بیش از ۲۳۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
همچنین شامگاه /شنبه/ سقوط بهمن در روستای ‘بیوران علیا’ در حدود ۱۰ کیلومتری شهرستان سردشت موجب گرفتار و مدفون شدن ۱۶ نفر شد که چهار نفر از آنها فوت کردند و بقیه توسط نیروهای امدادی منطقه نجات یافتند.
در هفته جاری چندین بهمن تا کنون در شهرستان های سردشت، پیرانشهر و مهاباد اتفاق افتاده است.
۳۰۹۳/۱۳۵۲
**خبرنگار: پیمان پاکزاد **انتشاردهنده:نوشین مطلبی خواه

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.