انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36118

9 بازدید4 views

به گزارش #فراسخن و به نقل از افه، شهردار مادرید افزود: بعضی وقت ها مسائلی در جهان مطرح می شوند که سکوت در برابر آنها جایز نیست. انتقاد کارمنا مشخصا در بحث مصوبه دولت ترامپ در ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا صورت گرفته که اعتراضات زیادی را در داخل و خارج خود […]

به گزارش #فراسخن و به نقل از افه، شهردار مادرید افزود: بعضی وقت ها مسائلی در جهان مطرح می شوند که سکوت در برابر آنها جایز نیست.
انتقاد کارمنا مشخصا در بحث مصوبه دولت ترامپ در ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا صورت گرفته که اعتراضات زیادی را در داخل و خارج خود آمریکا رقم زده است.
شهردار مادرید در سخنانی درابتدای نشست شهرداری،اظهار داشت نمی تواند بدون اشاره به این وضعیت سخنان خود را شروع کند چرا که اقدامات دولت جدید آمریکا نقض حقوق بشر را نشانه گرفته اند.
وی با اذعان بر اینکه دولت ترامپ دولتی مشروع و حاصل از رای مردمی در چارچوب انتخابات آمریکا می باشد، خاطر نشان کرد در طی قرن بیستم هم مواردی از بیشترین نقض حقوق بشر و حتی نسل کشی ثبت شده اند که مسببین آنها نیز اتفاقا با رای مردمی بر سر کار آمده بودند.
پس از این سخنان شهردار مادرید، نمایندگان حزب سوسیالیست و حزب شهروندان از سخنان وی قدردانی نمودند. البته نماینده حزب مردمی مادرید به شدت از این اظهارات تند شهردار علیه دونالد ترامپ انتقاد نمود.
حزب مردمی تاکید کرده است اقدامات ترامپ ممکن است خوشایند برخی ها باشد و به مذاق برخی دیگر خوش نیاید، اما خانم شهردار در جایگاهی نیست که بخواهد درس دموکراسی به آمریکایی‌ها بدهد.
اروپام *۵*۴۹۱** ۱۹۰۸
** انتشار دهنده : افشار دارابی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.