انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36135

8 بازدید6 views

به گزارش خبرنگار ورزشی #فراسخن، کارلوس کی روش شامگاه امشب (سه شنبه) بعد از دیدار با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: بعد از این همه ضربه به تیم ملی در ماه های اخیر این طور به نظر می آید که تنها با رفتن من آرامش در فوتبال ایران به وجود می […]

به گزارش خبرنگار ورزشی #فراسخن، کارلوس کی روش شامگاه امشب (سه شنبه) بعد از دیدار با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: بعد از این همه ضربه به تیم ملی در ماه های اخیر این طور به نظر می آید که تنها با رفتن من آرامش در فوتبال ایران به وجود می آید.
وی مهم ترین نیاز فوتبال ایران را صلح، آرامش و هماهنگی خواند و افزود: من سه برنامه پیشنهادی داشتم که با توجه به تصمیمات سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ یک از این برنامه ها اجرا نشد.
کی روش درباره شایعات منتشر شده مبنی بر اخراج دستیاران ایرانی اش گفت: این موضوعات و مسایل، حدس و گمان است و نکته مهم آن است که برنامه های تیم ملی فوتبال مطابق با برنامه های فیفا و AFC جلو نرفته است.
وی تصریح که همچنان تیم ملی فوتبال ایران فاقد امکانات لازم از جمله زمین چمن مناسب برای تمرین و آماده سازی خود برای مسابقات مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.
سرمربی تیم ملی فوتبال همچنین از اظهار نظر درباره محتوای جلسه خود با رئیس فدراسیون فوتبال خودداری کرد و گفت: من در موقعیت و جایگاهی نیستم که درباره محتویات این جلسه صحبت کنم و شما (خبرنگاران) سئوالات خود را از تاج بپرسید.
کی روش ادامه دارد که تیم ملی فوتبال قبل از دیدار با قطر در سوم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ تنها ۴ روز زمان دارد و این موضوع نشان می دهد که برنامه ریزی درستی مطابق با برنامه های اعلام شده از سوی فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین جام باشگاه های آسیا صورت نگرفته است؛ تیم ملی زمان کافی برای آماده سازی خود در اختیار ندارد.
وی انجام هرگونه مصاحبه با رسانه ها بعد از اردوی تیم ملی در امارات را تکذیب کرد و افزود: اگر مصاحبه ای کرده بودم، از سوی فدراسیون فوتبال به من هشدار داده می شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال تاکید کرد که سه برنامه پیشنهادی برای آماده سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه داشتم اما هیچ یک از آنها عملیاتی نشد و در هر فاز با مسائل و مشکلات مختلفی روبه رو شدیم.
کی روش تاکید کرد که برنامه های فدراسیون فوتبال برای تیم ملی باید مطابق با برنامه های اعلام شده از سوی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و تقدیم بازی های تیم های ایرانی در جام باشگاه های آسیا تدوین شود.
وی خاطرنشان کرد در صورت ناموفق بودن تیم ملی کارشناسان باید نظر دهند که چرا تیم ملی این گونه بازی کرده و چرا با مشکلات روبه رو شده است.
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا مشکل شما با برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس است، گفت: من مشکل خاصی با برانکو ندارم و برای وی و تیم پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا آرزوی موفقیت می کنم.
وی ادامه داد که تمامی تیم ها باید از تیم ملی فوتبال به ویژه برای دیدار برابر قطر و چین حمایت کنند.
کی روش خاطرنشان کرد که خوشحال است که در پایان دسامبر سال ۲۰۱۶ تیم ملی ایران یک سال و نیم بدون شکست را پشت سر گذاشته و همچنین از سوی فیفا برای چهارمین سال به عنوان برترین تیم فوتبال در آسیا انتخاب شده است.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۹۱۲۹**۱۳۷۹
خبرنگار: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.