انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36143

8 بازدید6 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، علیرضا اسدی شامگاه امروز (سه‌شنبه) و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره سفر خود به سوئیس برای پیگیری میزبانی از تیم های عربستانی در ایران، گفت: یکی از بندهای این موضوع محرمانه است و به دلیل منافع ملی نمی توانیم آن را بیان کنم.عربستان سعودی بعد از اعدام شیخ […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، علیرضا اسدی شامگاه امروز (سه‌شنبه) و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره سفر خود به سوئیس برای پیگیری میزبانی از تیم های عربستانی در ایران، گفت: یکی از بندهای این موضوع محرمانه است و به دلیل منافع ملی نمی توانیم آن را بیان کنم.
عربستان سعودی بعد از اعدام شیخ نمر و قطع روابط سیاسی اش با ایران، با اعمال نفوذ در کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور تیم های ورزشی این کشور از جمله تیم های فوتبال در ایران جلوگیری کرده است.
تیم های فوتبال باشگاهی ایران از جمله پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام باشگاه های آسیا با تیم های عربستانی هم گروه هستند، ولی به دلیل این موضوع باید دیدارهای خود را با تیم های حریف در کشور ثالث برگزار کنند.
دبیر فدراسیون فوتبال درباره تغییر راننده و مترجم کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: راننده وی تغییر کرده ولی مترجم سرمربی تیم ملی کماکان به فعالیت خود ادامه می دهد و تغییر نکرده است.
وی درباره حضور رضا حسنی خو مدیرکل سابق حراست وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون فوتبال گفت: حسنی خو از برادران ارزشمند و گرانقدر هستند؛ خیلی وقت بود که ایشان را ملاقات نکرده بودیم که امروز به فدراسیون فوتبال آمده و با بنده و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.
اسدی تصریح کرد که حضور حسنی خو در فدراسیون فوتبال ارتباطی با مسائل و مشکلات این فدراسیون ندارد و تنها برای دید و بازدید بوده است.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۹۱۲۹**۹۱۱۸**۱۳۷۹
خبرنگار: سیدجواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.