انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 44083

179 بازدید24 views

در شرایط حساس، مهم و سرنوشت ساز میهن عزیزمان که لازم است جریان اصلاحات مانند گذشته نقشی شایسته و موثر ایفا نماید که نتیجه آن اعتماد اکثریت ملت ایران به جریان اصلاحات را سبب میگردد. طبق سنوات گذشته در سالهای ۹۲ و ۹۴ در دو انتخابات مهم و اثر گذار نظاره گر بودیم. نقش شورای […]

در شرایط حساس، مهم و سرنوشت ساز میهن عزیزمان که لازم است جریان اصلاحات مانند گذشته نقشی شایسته و موثر ایفا نماید که نتیجه آن اعتماد اکثریت ملت ایران به جریان اصلاحات را سبب میگردد. طبق سنوات گذشته در سالهای ۹۲ و ۹۴ در دو انتخابات مهم و اثر گذار نظاره گر بودیم. نقش شورای سیاستگذاری، بسیار پررنگ و قابل تامل خودنمایی نموده  که این اثر گذاری منتهی به پیروزیهای مهمی گردید که جناب آقای دکتر کمالی، نقشی پدرانه و اثرگذار داشته اند.

نظرات و رفتارهای هیجانی عده‌ای که باید در گذر زمان و موانست و مجالست با بزرگان و البته کسب تجربه در مسائل مختلف، ساخته و آبدیده شوند، موجب انشقاق و ایجاد حواشی بی جهت و بی اساس برای جریان اصلاحات گردید‌ه است.

ضمنا آنچه در مورد اعتبار حزب اسلامی کار و دبیر کل محترم گفته اند فاقد وجاهت است و شاهد مدعا این است که بعد از واقعه تاسف بار رفتار ناصادقانه و غیر متعهدانه خانم مورد بحث، بخاطر عملکرد دبیر کل محترم و شورای مرکزی حزب اسلامی کار، روز به روز به اعتبار و ارزش حزب و دبیر کل محترم افزوده گردید و استفاده از منش سیاسی و نظرات کارساز ایشان  فزونی گرفت و در دو انتخابات مهم  نظرات ایشان که عقیل بزرگان اصلاح طلبان می باشند، مورد توجه واقع گردید و ایشان با عنوان رئیس کمیته سیاست‌گذاری و تعیین راهبردهای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان انتخاب گردیدند و سکان کشتی اصلاحات در انتخابات به ایشان سپرده شد.

لازم است متذکر شویم که خطای این خانم ملاک قضاوت در مورد فرد محترمی چون آقای  دکتر کمالی که سبقه سیاسی شفاف و اثرگذار برای هموار نمودن مسیر حضور زنان موثر در جامعه و اعطای شخصیت با منویت زن بودن را داشته اند، نمی باشد.

نکته دیگر این است که آنچه از خانم مورد بحث سر زد،  اساسا موضوعی نیست که برای اولین بار در تاریخ رخ داده باشد، از این موارد همیشه بوده و خواهد بود کما اینکه  وقتی از حضرت علی (ع)  در مورد افرادی که حتی مورد اعتماد ایشان بودند سوال می کردند ایشان می فرمودند (مضمون): که ” تابه حال خوب بوده است” ، یعنی اینکه چنین احتمالاتی وجود داشته است.

امروز با وجود اینکه زنان توانایی های بسیاری از خود در مدارج عالیه تحصیلی و انجام مسئولیت های حساس انجام داده اند با این حال باز هم اکثر امور جامعه در دست آقایان است. ما بانوان توانمند بسیاری در کشور داریم اما شرایط طوری بوده که این حق از آنان گرفته شده است و حزب اسلامی کار و شخص آقای دکتر کمالی سعی دارد تمام تلاش خود را برای رفع این تبعیض به کار گیرد.

و در اخر صرفا از باب ” فذکر ان نفعت الذکری ” یادآوری می شود زمان بسیار حساس و مهم است و نباید از موضوعات اساسی غافل شویم و جناب آقای دکتر کمالی همچون گذشته نقشی اساسی در پیشبرد کشتی اصلاحات ایفا خواهند کرد و اعتماد مردم به اصلاحات با تکیه بر منش و عمل بزرگانی چون دکتر کمالی بیشتر خواهد شد.

نظرات بسته شده است.