انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 50982

10 بازدید1 views

این روزنامه صهیونیستی افزود: مقامات آگاه از روند مذاکرات درباره این طرح، دوشنبه شب به روزنامه ‘وال استریت ژورنال’ گفتند که توقف ساخت و ساز شهرک در اراضی فلسطینی و لغو محاصره غزه از سوی تل آویو، از جمله مطالبات مطرح شده در این طرح است.به نوشته وال استریت ژورنال، سران عرب خلیج فارس نیز […]

این روزنامه صهیونیستی افزود: مقامات آگاه از روند مذاکرات درباره این طرح، دوشنبه شب به روزنامه ‘وال استریت ژورنال’ گفتند که توقف ساخت و ساز شهرک در اراضی فلسطینی و لغو محاصره غزه از سوی تل آویو، از جمله مطالبات مطرح شده در این طرح است.
به نوشته وال استریت ژورنال، سران عرب خلیج فارس نیز متعهد می شوند که در مقابل، برخی محدودیت های تجاری با اسرائیل را حذف، ارتباط مخابراتی مستقیم برقرار کنند و به هواپیماهای این رژیم اجازه پرواز در حریم فضایی کشورشان را بدهند.
صدور روادید برای تیم های ورزشی و هیات های تجاری برای شرکت در مناسبت هایی که در کشورهای عرب حوزه کشورهای عربی خلیج فارس برگزار می شود، از جمله سایر امتیازات مورد نظر در این طرح است.
وال استریت ژورنال خاطر نشان کرد: هدف از این کار سران عرب خلیج فارس برداشتن گام هایی ولو کوچک از سوی اسرائیل برای برقراری صلح با فلسطین است.
دفتر ‘بنیامین نتانیاهو’ درباره این طرح توضیحی نداد.
مصر و اردن تنها کشورهای عرب هستند که با رژیم صهیونیستی رابطه دیپلماتیک دارند.
یکی از مقامات بلندپایه عرب که در مذاکرات درباره این طرح حضور داشت، گفت: ما دیگر اسرائیل را دشمن محسوب نمی کنیم، بلکه آن را یک فرصت بالقوه به شمار می آوریم.
خاورم**۱۰۸۸**۱۱۴۴
مترجم:صفا فقیه* انتشار دهنده: علیرضا جباری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.