انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 50983

21 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن از تارنمای خبری سان، انتقال خامس رودریگز هافبک رئال مادرید به منچستریونایتد به مرحله پایانی نزدیک می شود. این بازیکن کلمبیایی در دوران سرمربیگری زین الدین زیدان کمتر فرصت بازی پیدا کرده است و انتقال او به اولدترافورد از مدتها پیش بر سر زبان هاست. بازیکن شماره ۱۰ رئال مادرید همیشه تاکید […]

به گزارش #فراسخن از تارنمای خبری سان، انتقال خامس رودریگز هافبک رئال مادرید به منچستریونایتد به مرحله پایانی نزدیک می شود.
این بازیکن کلمبیایی در دوران سرمربیگری زین الدین زیدان کمتر فرصت بازی پیدا کرده است و انتقال او به اولدترافورد از مدتها پیش بر سر زبان هاست.
بازیکن شماره ۱۰ رئال مادرید همیشه تاکید کرده است ترجیح می دهد در یک باشگاه بزرگ در ترکیب اصلی به میدان برود و ترجیح می دهد باشگاه او در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.
رادیو کاراکول کلمبیا تایید کرد که انتقال رودریگز به اولد ترافورد بعد از دیدار روز یکشنبه رئال برابر مالاگا و آخرین بازی فصل لالیگا اعلام خواهد شد.
رئال مادرید دو دیدار تا پایان فصل برابر سلتاویگو (فردا چهارشنبه) ‌و مالاگا (یکشنبه آینده) پیش رو دارد و کسب چهار امتیاز این دو دیدار برای قهرمانی کهکشانی ها کافی خواهد بود.
شاگردان زیدان فرصت دارند امسال قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شوند.
رئال در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس به میدان می رود.
کلید موفقیت سرمربی فرانسوی کهکشانی ها در فصل جاری،‌ استفاده چرخشی از بازیکنان بوده است.
برای آ‌گاهی از آخرین اخبار ورز ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام @irnavarzesh همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده:مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.