انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 50989

29 بازدید3 views

«محمدرضا امیرکمالی» امروز (سه شنبه) در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: هر انسانی در زندگی برای آینده خود باید هدف داشته باشد و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کند.وی ادامه داد: همه ما که در ایران زندگی می کنیم باید برای سرنوشت ایران و کشورمان نگران و دلواپس باشیم؛ از این رو، […]

«محمدرضا امیرکمالی» امروز (سه شنبه) در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: هر انسانی در زندگی برای آینده خود باید هدف داشته باشد و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کند.
وی ادامه داد: همه ما که در ایران زندگی می کنیم باید برای سرنوشت ایران و کشورمان نگران و دلواپس باشیم؛ از این رو، به عنوان یک ایرانی و مسلمان بر خود واجب می دانیم در انتخابات پیش رو که سرنوشت خود و فرزندان و آینده کشور را تضمین می کند، شرکت کنیم.
امیرکمالی با اشاره به تاثیر شرکت در انتخابات و نقش آن بر ارتباطات بین المللی کشور گفت: مشارکت و همزیستی مسالمت آمیز و مناسب با سایر انسان ها در نتیجه انتخاب صحیح و درست میسر می شود و در مقابل، نتیجه انتخاب ناصحیح، زندگی در یک جزیره کوچک و محدود و به دور از امکانات موجود در جامعه جهانی خواهد بود.
نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر نقش رئیس دولت را به عنوان رئیس قوه مجریه در ایجاد هماهنگی و همدلی و ارتباط بین کشور و مردم مان با سایر مردم در کره خاکی را بسیار پر اهمیت و مهم دانست.
به گزارش #فراسخن، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
رئیس دولت دوازدهم تا سال ۱۴۰۰ مسئولیت قوه مجریه را بر عهده دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی #فراسخن در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**۹۱۸۹**۱۵۶۱**خبرنگار:اسماعیل داودی**انتشار:مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.