انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51042

13 بازدید1 views

بیژن ذوالفقارنسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی #فراسخن با اشاره به دلایل موفقیت نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا و صعود سه تیم به مرحله حذفی، گفت: جوانگرایی در لیگ برتر امسال حاصلش در این مسابقات مشخص شد و توانستیم پس از چند سال سه نماینده در مرحله حذفی […]

بیژن ذوالفقارنسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی #فراسخن با اشاره به دلایل موفقیت نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا و صعود سه تیم به مرحله حذفی، گفت: جوانگرایی در لیگ برتر امسال حاصلش در این مسابقات مشخص شد و توانستیم پس از چند سال سه نماینده در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.
وی تاکید کرد: بازی های بسیار حساسی پیش روی سه نماینده فوتبال ایران است که قطعا در صورت موفقیت می توانند برای مراحل بعد با جذب بازیکنان جدید با قدرت بیشتری در مسابقات حاضر شوند.
بازیکن اسبق پرسپولیس در رابطه با دیدار این تیم مقابل لخویا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: لخویا تیم قدرتمند و سرمایه داری است که امیدوارم سرخپوشان تهرانی در بازی رفت با حضور پرشور هواداران کار را تمام کنند.
مشاور وزیر ورزش و جوانان در رابطه با اینکه آیا نمایندگان ایران شانسی برای حضور در میان چهار تیم برتر آسیا دارند؟ اظهار کرد: باید این مساله را واقع بینانه تحلیل کنیم. استقلال خوزستان در نخستین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا فراتر از حد انتظار ظاهر شد و صعود این تیم از گروهش اقدام بسیار مهمی بود.
وی افزود: موفقیت استقلال خوزستان حاصل درایت کادرفنی این تیم و فداکاری بازیکنانش است و از نظر من این تیم نمره قابل قبولی گرفته است.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: استقلال و پرسپولیس بازیکنان جوان زیادی در ترکیب خود دارند که نداشتن تجربه بین المللی بزرگترین مشکل بازیکنان جوان این دو تیم است.
وی تاکید کرد: البته پرسپولیس با نیمکت بسیار ضعیفی روبه رو است که این مساله دست برانکو را برای تغییر در ترکیب خود بسته است.
تیم های استقلال و پرسپولیس تهران هفته آینده در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا میزبان حریفان خود در ورزشگاه آزادی تهران خواهند بود.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی **۹۱۱۸** ۱۳۷۹
خبرنگار: سید جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.