انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51047

15 بازدید1 views

ثریا قربانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: میانگین غلظت ۱۲ ساعته (از ساعت ۲۴ دیشب تا ۱۲ امروز) به ۱۵۵ میکروگرم بر متر مکعب هوا رسید و این بیانگر وضعیت هشدار است.وی افزود: با توجه به پیش بینی هواشناسی در شهرستان های مرزی نظیر قصرشیرین و سرپل ذهاب نیز […]

ثریا قربانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: میانگین غلظت ۱۲ ساعته (از ساعت ۲۴ دیشب تا ۱۲ امروز) به ۱۵۵ میکروگرم بر متر مکعب هوا رسید و این بیانگر وضعیت هشدار است.
وی افزود: با توجه به پیش بینی هواشناسی در شهرستان های مرزی نظیر قصرشیرین و سرپل ذهاب نیز با این پدیده روبرو هستیم اما به علت از کار افتادن ایستگاه های اندازه گیری این شهرستان ها قادر به تخمین گرد وغبار و شرایط آنها نیستیم.
قربانی ادامه داد: به نظر می رسد تا عصر امروز با پدیده گرد و غبار همچنان درگیر باشیم هر چند به تدریج در حال کاهش غلظت ریزگردها هستیم.
رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه اظهار کرد: شرایط فعلی کرمانشاه در ساعت ۱۴ بهتر از وضعیت امروز صبح می باشد.
وی در پایان گفت: در سال جاری این سومین روزی است که هوای کرمانشاه از حالت طبیعی خارج و به شرایط هشدار می رسد.

** کاهش دید افقی در شهرهای مختلف استان
معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه نیز با بیان اینکه به علت وزش باد در نقاط مختلف استان شاهد ورود گرد و غبار به جو منطقه بخصوص در نواحی مرزی بوده ایم، گفت: گرد و غبار باعث کاهش دید افقی در برخی شهرها شده است.
علی محمد زورآوند یادآوری کرد: بیشترین کاهش دید افقی مربوط به شهرستان های قصرشیرین و سرپل ذهاب است به گونه ای که این دید تا پنج هزار متر کاهش یافته است.
وی خاطرنشان کرد: دید افقی در سومار تا هفت هزار متر و ثلاث باباجانی نیز تا هشت هزار متر کاهش یافته است.
زورآوند ادامه داد: دید افقی در شهرهای کرمانشاه و اسلام آبادغرب نیز تا ۹ هزار متر کاهش یافته است.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت #فراسخن استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.