انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51049

20 بازدید2 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمد مهدی زاهدی شامگاه سه شنبه در جمع هواداران این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بابل افزود : به رئیسی به این دلیل رای می دهیم که حامی محرومین و مستضعفین است و زندگی سالمی داشته و همیشه عدالتخواه بوده است.وی اظهار داشت: حجت الاسلام رئیسی به هیچ عنوان […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمد مهدی زاهدی شامگاه سه شنبه در جمع هواداران این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بابل افزود : به رئیسی به این دلیل رای می دهیم که حامی محرومین و مستضعفین است و زندگی سالمی داشته و همیشه عدالتخواه بوده است.
وی اظهار داشت: حجت الاسلام رئیسی به هیچ عنوان از مسیر ولایت خارج نمی شود و می تواند ایران را به پیشرفت و تعالی برساند.
او ادامه داد: ما به دلایل مختلف به روحانی رای نمی دهیم ؛ او شخصیتی است که حتی به ۱۰ درصد از وعده های خود عمل نکرده است.
زاهدی گفت: رئیس جمهوری فعلی در چهار سال گذشته حدود ۴۵۰ وعده در حوزه های مختلف به مردم داده که اجرایی نشده و یا اگر اجرا شده باشد، بسیار اندک است و به ۱۰ درصد هم نمی رسد.
وی افزود: در دولت تدبیر و امید، کشور ما در حوزه اقتصادی و سیاسی ضربه های زیادی خورده است و تنها حدود ۳۰ درصد از شهرک های صنعتی ما فعال است.
زاهدی گفت: وابستگی درآمد کشور به نفت در دولت روحانی بیشتر شده و به قول خودشان که در ابتدای این دولت ۸۰۰ هزار بشکه نفت می فروختتند و الان به ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه رسیده است و این نشان می دهد که این دولت نتوانسته است شعارهای خود را در این حوزه اجرایی کند.
وی افزود: در برجام به آن چیزی که ادعا شده نرسیده ایم و آمریکا چک های خودش را نقد کرده است ولی ما نتوانستیم آن کار را انجام دهیم.
او ادعا کرد که بزرگترین اختلاس تاریخ کشور در این دولت با فساد ۸۰ هزار میلیارد ریالی در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده است .
خبرنگار : فریبرز سیفی ** تنظیم کننده : حسن فلاحتی ** انتشار دهنده : تاج محمد شیری
/۱۸۶۰/۷۳۴۳/۱۶۵۴

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.