انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51059

11 بازدید1 views

به گزارش پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، حیدر العبادی با بیان اینکه جنگ موصل باید با سرعت موردنظر ادامه یابد، گفت: آزادسازی استان نینوا زمینه را برای آزادسازی شهرستان الحویجه واقع در استان کرکوک فراهم خواهد کرد.وی همچنین گفت: اختلافات سیاسی به دشمن برای انجام عملیات تروریستی از طریق اشاعه هرج ومرج و بی ثباتی […]

به گزارش پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، حیدر العبادی با بیان اینکه جنگ موصل باید با سرعت موردنظر ادامه یابد، گفت: آزادسازی استان نینوا زمینه را برای آزادسازی شهرستان الحویجه واقع در استان کرکوک فراهم خواهد کرد.
وی همچنین گفت: اختلافات سیاسی به دشمن برای انجام عملیات تروریستی از طریق اشاعه هرج ومرج و بی ثباتی کمک می کند.
پیش تر ‘یحیی رسول’ سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک نیروهای عراقی درخصوص عملیات آزادسازی موصل گفته بود که بر اساس آخرین آمار ۱۶ هزار و ۴۶۷ تروریست کشته شدند و بخش شرقی موصل به طور کامل آزاد شده و زندگی اهالی این منطقه به حالت طبیعی خود بازگشته است.
وی افزود: ۹۰ درصد از بخش غربی موصل نیز آزاد شده است.
عملیات آزادسازی بخش غربی موصل توسط نیروهای عراقی در اول اسفندماه سال گذشته (۱۹ فوریه ۲۰۱۷) آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
بخش شرقی آن در عملیاتی که به فرمان حیدرالعبادی نخست وزیر و فرمانده کل قوای عراق از ۲۶ مهرماه سال جاری آغاز شد، از وجود داعش پاکسازی شد.
شبک**۹۳۶۵**۱۳۹۲**مترجم: رضا میرزائی**انتشار: ابوالفضل بابایی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.