انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51066

24 بازدید2 views

به گزارش عصر سه شنبه #فراسخن از جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پیامی ویدیویی گفت: کارشناسان زیادی در حوزه های مختلف شهادت داده اند که دولت توفیقاتی داشته و برنامه های قابل قبولی ارائه کرده، اقتصاددانان به توانمندی برنامه و عمل دولت شهادت داده اند و همین می تواند یک بخشی […]

به گزارش عصر سه شنبه #فراسخن از جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پیامی ویدیویی گفت: کارشناسان زیادی در حوزه های مختلف شهادت داده اند که دولت توفیقاتی داشته و برنامه های قابل قبولی ارائه کرده، اقتصاددانان به توانمندی برنامه و عمل دولت شهادت داده اند و همین می تواند یک بخشی را در جان و روح ما مستحکم کند که نسبت به دولت اعتماد داشته باشیم و با رای به روحانی، آینده را همراه با هم رقم بزنیم.
وی با اشاره به روز ۲۹ اردیبهشت گفت: روز بزرگ و سرنوشت سازی را در پیش رو داریم و امیدواریم که سرنوشت سال ها و بلکه دهه های پیش رو را رقم بزنیم.
وی با بیان اینکه همت همه مردم می تواند یک اتفاق مبارک را در جامعه رقم بزند، بر ضرورت حضور همه مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد.
سید حسن خمینی افزود: باید احساس کنیم که اتفاق بزرگی که سرنوشت همه را رقم میزند در پیش رو داریم و همه اطرافیان از جمله خانواده و دوستان خود را تشویق به حضور کنیم.
یادگار امام راحل در بخش دیگری از پیام خود ادامه داد: انتخابات یک رقابت است و رقابت همواره بداخلاقی هایی را به همراه دارد که ذائقه همه را تلخ کرده اما باید روز شنبه از این بداخلاقی ها عبور کرده و نسبت به فردا و آینده کشور و سعادت فرزندان و بهروزی فردای کشور بیندیشیم.
سید حسن خمینی گفت: مطمئنم با حضور مردم، ایرانی آباد، معنوی تر و مردمانی با زندگی آبرومند ترو جامعه ای باطراوت تر خواهیم داشت.
/۱۸۶۰/۶۱۳۹
خبرنگار: محمد بیدارمنش ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.