انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51077

14 بازدید3 views

به گزارش #فراسخن از تارنمای اسپانیایی مارکا، زین الدین زیدان در موقعیت های مختلف اعتراف کرده است که همان اشتباه خود را در استفاده از گرت بیل در دیدار ال کلاسیکو مقابل بارسلونا تکرار نخواهد کرد. این بازیکن ولزی در دیدار برابر بارسلونا (ال کلاسیکو) مدعی شد که آمادگی دارد، ولی در جریان بازی به […]

به گزارش #فراسخن از تارنمای اسپانیایی مارکا، زین الدین زیدان در موقعیت های مختلف اعتراف کرده است که همان اشتباه خود را در استفاده از گرت بیل در دیدار ال کلاسیکو مقابل بارسلونا تکرار نخواهد کرد.
این بازیکن ولزی در دیدار برابر بارسلونا (ال کلاسیکو) مدعی شد که آمادگی دارد، ولی در جریان بازی به علت مصدومیت از ناحیه پای چپ ناچار شد زمین را ترک کند.
زیدان از حوادث گذشته تجربه کسب کرده است. شکست برابر بارسلونا ضربه سختی بود و رئال مادرید از این شکست درس گرفت.
زیدان بعد از این شکست تصمیم گرفت که هیچ بازیکنی را بدون آمادگی ۱۰۰درصد در ترکیب اصلی تیم قرار ندهد. شکست در این بازی به گرت بیل برمی گردد.
سرمربی رئال در انتخاب خود سخنان بازیکنان نیز را مدنظر قرار می دهد، اما در تصمیم گیری برای قرار دادن یک بازیکن در ترکیب اصلی به عوامل دیگر نیز توجه خواهد کرد.
براین اساس، بیل در دو مسابقه باقی مانده تا پایان فصل بازی نخواهد کرد. ولی این به آن معنا نیست که در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت. دیدار رئال مقابل یوونتوس دو هفته بعد از بازی روز یکشنبه آینده مقابل مالاگا برگزار می شود.
این مدت زمان کافی برای بهبودی بیل فراهم می کند. هر چند او می خواهد به هر قیمتی بازی کند، ولی زیدان برای تصمیم گیری در مورد ترکیب بازیکنان خود برای دیدار فینال به گزارش پزشکی توجه خواهد کرد.
مهاجم ولزی کهکشانی ها در دیدار فردا (چهارشنبه ) برابر سلتاویگو به میدان نمی رود.
رئال مادرید ۱۳ خرداد در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یوونتوس می رود.
برای آ‌گاهی از آخرین اخبار ورز ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام @irnavarzesh همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده:مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.