انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51078

29 بازدید2 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، روز جمعه این هفته مردم ایران با هم وعده و قراری دارند تا گرد هم جمع شوند و یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی اجتماعی تا قبل از سال ۱۴۰۰را خلق کنند.ضربان معکوس آغار این حماسه ملی در خیابان های تهران دیده می شود; اگر چه مناظره های تلویزیونی بین نامزدها […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، روز جمعه این هفته مردم ایران با هم وعده و قراری دارند تا گرد هم جمع شوند و یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی اجتماعی تا قبل از سال ۱۴۰۰را خلق کنند.
ضربان معکوس آغار این حماسه ملی در خیابان های تهران دیده می شود; اگر چه مناظره های تلویزیونی بین نامزدها پایان یافته اما گفت و گو و گاهی بحث و شعار دادن طرفداران نامزدهای انتخابات که بیشتر جوانان و دانشجویان هستند، خیلی نزدیک و زنده ادامه دارد.
هر کدام از گروه های حامی نامزدها علاوه به چالش کشیدن نقاط قوت و ضعف نامزد مورد نظرشان تلاش می کنند، دیگری را قانع کنند تا فرصت باقی است رای و نظرش را تغییر دهد.
گروهی هم با پلاکارد های شعار و تصاویر نامزدها و نمادهای رنگارنگ تلاش می کنند حضور گروه خود را پر رنگ تر و محکم تر نمایش دهند، اما هر بار این تجمع ها با صدای بوق موتورها و خودرو ها و یا دعوت ماموران نیروی انتظامی برای حرکت در پیاده رو ها پایان می یابد.

**صحنه نمایش سیاسی کنار تیاتر شهر
هنوز به پایان ساعات سه شنبه نرسیده ایم اما چهارراه ولیعصر هنوز مملو از حضور مردم و خودروهای تزیین شده به تصاویر نامزدهای انتخاباتی و پرچم ایران و نوارهای رنگی است.
پارک دانشجو و ساختمان دایره ای شکل تیاتر شهر اگر چه همیشه محل رویدادهای فرهنگی و هنری بوده اما امشب محل نمایش فرهنگ سیاسی جوانان شده که بیشتر تمرین می کنند تا روز جمعه همراه با ۸۰ میلیون بازیگر نقش اول ، پرده اخر این این اقتدار ملی را در تالار بزرگ ایران زمین در مقابل چشمان چند میلیارد نفر بیننده روی صحنه ببرند و حماسه ماندگار دیگری را تکرار کنند.
به گزارش #فراسخن ، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹اردیبهشت در کشور برگزار می شود.
این گزارش ادامه دارد
شبک**۳۰۷۰** ۱۹۱۷** خبرنگار: داودنخ کوب نیاسر**انتشار دهنده: سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.