انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51096

13 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، روزنامه دیلی میل در گزارشی نوشت یورگن کلوپ با فروش مامادو ساخو بازیکن قرضی این باشگاه در کریستال پالاس در تابستان سال جاری موافقت کرده است.لیورپول ارزش ساخو، مدافع میانی ۲۷ ساله و فرانسوی خود را ۳۰ میلیون پوند تعیین کرده است و می خواهد از محل فروش این بازیکن، مدافع میانی […]

به گزارش #فراسخن، روزنامه دیلی میل در گزارشی نوشت یورگن کلوپ با فروش مامادو ساخو بازیکن قرضی این باشگاه در کریستال پالاس در تابستان سال جاری موافقت کرده است.
لیورپول ارزش ساخو، مدافع میانی ۲۷ ساله و فرانسوی خود را ۳۰ میلیون پوند تعیین کرده است و می خواهد از محل فروش این بازیکن، مدافع میانی جدیدی را خریداری کند. بازیکنانی که مد نظر یورگن کلوپ قرار دارند مایکل کین ۲۴ ساله از برنلی و ویرجیل وان دیجک ۲۵ ساله از ساوتهمپتون هستند.
از زمانی که کلوپ هدایت سرخپوشان لیورپول را در اختیار گرفته، هیچ گاه اعتقادی به ساخو نداشته و این بازیکن یا روی نیمکت نشسته یا به طور قرضی در اختیار سایر باشگاه ها قرار گرفته است.
این درحالی است که لیورپول هفته پایانی لیگ برتر جزیره میزبان تیم فوتبال میدلزبورو سقوط کرده است و درصورت پیروزی در این دیدار می تواند بعد از دو سال به لیگ قهرمانان اروپا بازگردد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۹۱۲۹** ۱۷۰۱
خبرنگار: مهدی رهبر* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.