انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51099

16 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن ؛ علیرضا محجوب شامگاه دوشنبه در همایش انتخاباتی حسن روحانی در قائمشهر ، افزود : اگر یک انتخاب صحیح در بین نامزدهای ریاست جمهوری با اینکه احترام خاصی برای انها قائل هستم باشد، به نظرم با انتخاب روحانی یک انتخاب کارامد و صحیح در کشور رقم زده می شود.دبیرکل خانه کارگر […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن ؛ علیرضا محجوب شامگاه دوشنبه در همایش انتخاباتی حسن روحانی در قائمشهر ، افزود : اگر یک انتخاب صحیح در بین نامزدهای ریاست جمهوری با اینکه احترام خاصی برای انها قائل هستم باشد، به نظرم با انتخاب روحانی یک انتخاب کارامد و صحیح در کشور رقم زده می شود.
دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی به بخشی از اقدامان دولت اشاره کرد و افزود: در دولت یازدهم روحانی به وزیر سفارش کرد تا حقوق بازنشستگان افزایش پیدا کند و اینکه کاری انجام شود تا حداقل حقوق مستمری بگیران به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد.
وی اضافه کرد : روحانی فردی دلسوز و بسیار نگران مطالبات کارگران است زیرا با زنگ زدن به وزیر درصدد بود تا پیگیر مطالبات بازنشستگان باشد و او می اندیشد تا ما یک جامعه مرفه داشته باشیم .
دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی گفت: آنچه باعث می شود برجام و اندیشه حمایت از انسان شکل بگیرد آن است که دولت ایشان دولت انسان محور است .
محجوب با اشاره به اینکه درک این واقعیت که جامعه ما از نظر مدار رفاهی ، حمایت و پشتیبانی از نیروی انسانی در مدار پایین است و برای ارتقاء این مدار باید کارهای زیادی انجام شود ، بیان کرد : ممکن است که در دولت کارها به سرانجام نرسد اما آقای روحانی درصدد به انجام رسیدن کار است .
وی با شاره به اینکه برخی از نامزدها شعارهایی مطرح و حرف هایی را در بین کارگران مطرح کرده اند که غیر عملیاتی است ، افزود : به نظرم قطعا این شعارها باب توسعه در جهت رفاه اجتماعی نیست زیرا ما رفاه مستمر ، رفاه پایدار و توسعه یافته می خواهیم رفاهی که مبتنی بر یک پرداخت آنی نباشد و روحانی حامی تقویت و توسعه شاخص های رفاه اجتماعی است.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۹ اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی *انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاه
/۱۸۹۹/۷۳۳۴

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.