انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51102

18 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، ابراهیم اصغرزاده سه شنبه شب در همایش ‘دوباره امید’ در جمع طرفداران حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گرگان اظهار کرد: افرادی که در بحبوحه مذاکرات هسته ای و پس از تصویب برجام، این قرارداد مهم بین المللی را با ترکمنچای مقایسه می کردند، این روزها مدافع سرسخت آن شده و […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، ابراهیم اصغرزاده سه شنبه شب در همایش ‘دوباره امید’ در جمع طرفداران حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گرگان اظهار کرد: افرادی که در بحبوحه مذاکرات هسته ای و پس از تصویب برجام، این قرارداد مهم بین المللی را با ترکمنچای مقایسه می کردند، این روزها مدافع سرسخت آن شده و از آن حمایت می کنند.
وی بیان کرد: این گونه افراد ثبات شخصیت سیاسی ندارند و یک روز از لزوم پاره کردن برجام می گویند و روز دیگر مدافع سرسخت آن می شوند.
نماینده ادوار مجلس ادامه داد: بی تدبیری دولت گذشته و اجرای سیاست های غلط ، ایران را در معرض جنگ قرار داد اما حضور دولت تدبیر و امید و سیاست های معتدل و جنگ گریزانه دولتمردان، کشور را از خطر گرفتار شدن در مشکلات بزرگ نجات داد.
اصغرزاده گفت: دولت دکتر روحانی در صورت کسب آرای مردم، در دوره دوم فعالیت خود باید حل مطالبات اقتصادی ملت را در دستور کار قراردهد و از بار سنگین معضلات مردم بکاهد.
وی اظهار کرد: برخی می گویند فقط به دنبال از بین بردن فقر مردم هستند اما نمی گویند این مشکلات از کجا شروع شد و میراث آن به دولت یازدهم رسید.
اصغرزاده ابراز داشت: بسیاری از این نارسایی ها میراث نامیمون دولت پیشین است که جز دروغ و کارهای کارشناسی نشده و ارائه چهره خشن از ایران کار دیگری نکرد.
وی ادامه داد: برخی از کاندیداها به ظاهر عملکرد دولت نهم و دهم را زیر سوال می برند اما در عمل همان وعده ها و سیاست ها را با زبان دیگر و برای سوء استفاده از قشر آسیب پذیر اعلام می کنند.
در این مراسم حجت الاسلام احمد مازنی نماینده مردم تهران نیز درسخنانی اظهار کرد: برخی تلاش می کنند فقط خودشان را انقلابی مطرح کرده و جبهه مخالف شان را در صف ضد انقلاب قرار دهند در حالی که اینگونه نیست.
/۶۲۰۳/۳۰۹۱/۱۸۶۰
خبرنگار: میثم محسنی ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.