انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51113

10 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، پپ گواردیولا که سابقه مربیگری در تیم های بزرگی همچون بارسلونا و بایرن مونیخ را در کارنامه دارد، در فصل جاری موفق نشد تا تیم تحت هدایت خود را در لیگ فوتبال جزیره به قهرمانی برساند. این درحالی است که منچسترسیتی برای کسب مقام سوم لیگ جزیره و جواز عضویت در لیگ […]

به گزارش #فراسخن، پپ گواردیولا که سابقه مربیگری در تیم های بزرگی همچون بارسلونا و بایرن مونیخ را در کارنامه دارد، در فصل جاری موفق نشد تا تیم تحت هدایت خود را در لیگ فوتبال جزیره به قهرمانی برساند.
این درحالی است که منچسترسیتی برای کسب مقام سوم لیگ جزیره و جواز عضویت در لیگ قهرمانان اروپا نیز باید دو دیدار باقی مانده این فصل را با پیروزی پشت سر بگذارد زیرا در غیر این صورت امکان جابه جایی این تیم با آرسنال یا لیورپول وجود دارد.
گواردیولا گفت: در شرایطی که برای من ایجاد شد، یک باشگاه بزرگ مربی خود را برکنار و اخراج می کرد. اگر در بارسلونا یا بایرن مونیخ پیروز نشوید، اخراج خواهید شد. اما اینجا اینگونه نیست و من شانس دوباره ای دارم و تلاش می کنم در فصل بعد نتایج بهتری کسب کنم.
منچسترسیتی هفته گذشته برابر تیم وست برومویچ که در رده هشتم جدول قرار دارد، بازی را واگذار کرد. این تیم باید روز یکشنبه برابر تیم واتفورد که در رده شانزدهم لیگ برتر جزیره قرار دارد، بازی کند.
گواردیولا تابستان گذشته و بعد از موفقیت در باشگاه های بایرن مونیخ و بارسلونا و با انتظارات بسیار بالا جانشین مانوئل پلگرینی در منچسترسیتی شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۹۱۲۹** ۱۷۰۱
خبرنگار: مهدی رهبر* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.