انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51115

12 بازدید1 views

سید محی الدین سجادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: این مسمومیت در یکی از تالارهای پذیرایی شهرستان مریوان روی داد و ۱۹۵ نفر از این مهمانان به دلیل مسمومیت غذایی به اورژانس بیمارستان های این شهرستان مراجعه کردند. وی اظهار کرد: از این تعداد چهار نفر به بخش عفونی […]

سید محی الدین سجادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: این مسمومیت در یکی از تالارهای پذیرایی شهرستان مریوان روی داد و ۱۹۵ نفر از این مهمانان به دلیل مسمومیت غذایی به اورژانس بیمارستان های این شهرستان مراجعه کردند.
وی اظهار کرد: از این تعداد چهار نفر به بخش عفونی انتقال و تحت درمان قرار گرفتند و طبق اعلام مسئولان بیمارستان، حال عمومی تمامی بیماران رضایت بخش است.
سجادی گفت: این مسمومیت ۴۸ ساعت پس از حضور مهمانان در مراسم عروسی روی داده و برای بررسی موضوع اکیپی از کارشناسان و متخصصان علوم پزشکی کردستان شامل متخصص بیماری های عفونی، معاون بهداشتی علوم پزشکی، رئیس مرکز بهداشت و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای به مریوان اعزام شدند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کردستان افزود: با توجه به نتایج آزمایشگاهی اولیه، احتمالا عدم رعایت بهداشت فردی توسط پرسنل محل پذیرایی و همچنین استفاده از آب چاه خانگی جهت شستشوی ظروف علت بروز مسمومیت باشد و علت قطعی پس از دریافت نتیجه آزمایشات تکمیلی مشخص خواهد شد.
وی در خصوص فوت یکی از مسموم شدگان نیز اضافه کرد: این فرد بعد از عروسی به دلیل علایمی غیر از مسمومیت غذایی به بیمارستان مراجعه کرده بود و با سیر پیش رونده بیماری، فوت کرد، که علت اصلی مرگ وی، پس از اعلام نظریه پزشک قانونی مشخص می شود.
به گفته وی تالار پذیرایی مذکور تا پایان تحقیقات و بررسی کامل موضوع و اعلام نتایج نهایی این حادثه پلمپ شده است.
شنبه شب این هفته جمعی از مهمانان یک آیین عروسی در شهرستان مریوان با علایم مسمومیت غذایی به مراکز درمانی این شهرستان مراجعه کرده بودند که یکی از این افراد در بیمارستان فوت کرد.
شهرستان مرزی مریوان در ۱۳۵ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان و هم مرز اقلیم کردستان عراق است.
۳۰۲۰/ ۱۹۰۴
**خبرنگار: عبدالله رحمانی/**انتشاردهنده: مسعود احمدی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.