انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51143

13 بازدید2 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن در مراسم افتتاح این نمایشگاه موسوم به الماس ، «حجت الله فغانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان ، عبدالفیض عطایف، سخنگوی سابق وزارت خارجه این کشور و امام زاده سفیر سابق تاجیکستان در ایران و جمعی از تجار و بازرگانان ایرانی و تاجیک افتتاح شد. تجهیزات ساختمانی، محصولات غذایی، […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن در مراسم افتتاح این نمایشگاه موسوم به الماس ، «حجت الله فغانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان ، عبدالفیض عطایف، سخنگوی سابق وزارت خارجه این کشور و امام زاده سفیر سابق تاجیکستان در ایران و جمعی از تجار و بازرگانان ایرانی و تاجیک افتتاح شد.
تجهیزات ساختمانی، محصولات غذایی، مواد شوینده، دارو، فرش ، صنعت کفش از جمله کالاهای و خدماتی است که در این نمایشگاه دائمی توسط شرکت های ایرانی ارائه می شوند.
به گفته عبدالرضا محمدی مدیر این مجموعه، در حال حاضر ۲۴ شرکت ایرانی محصولاتشان را در این مرکز تجاری ارائه داده اند که در آینده تعدادشان افزایش خواهد یافت.
هدف از ایجاد این مجموعه، نمایش توانمندیهای جمهوری اسلامی در تولید کالاهای با کیفیت با قیمت مناسب و ایجاد پل ارتباطی بین تولید کنندگان ایرانی و مصرف کنندگان تاجیکی بطور مستقیم و بی واسطه اعلام شد.
آساق**۱۶۶۳**خسرو حسینی**انتشار دهنده:

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.