انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51144

13 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن از باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، کرار جاسم با عقد قراردادی یک ساله به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.هافبک تیم تراکتورسازی تبریز که چند روز پیش در جلسه ای با آجرلو مدیرعامل این باشگاه از ادامه حضور در تبریز سخن گفته بود، بار دیگر شاگرد فراز کمالوند شد.کرار برای نخستین بار […]

به گزارش #فراسخن از باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، کرار جاسم با عقد قراردادی یک ساله به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.
هافبک تیم تراکتورسازی تبریز که چند روز پیش در جلسه ای با آجرلو مدیرعامل این باشگاه از ادامه حضور در تبریز سخن گفته بود، بار دیگر شاگرد فراز کمالوند شد.
کرار برای نخستین بار در ایران از سوی کمالوند در تراکتورسازی به بازی گرفته شد و حالا پس از چند سال یک بار دیگر شاگرد این سرمربی،این بار در تیم نفت آبادان شد.
کرار جاسم ۲۹ ساله که توسط کمالوند به فوتبال ایران معرفی شد و اولین بار در تراکتورسازی توسط این مربی به بازی گرفته شد، چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد.
کرار جاسم پس از تجربه یکساله در استقلال بار دیگر به تراکتورسازی برگشت و در فصلی که گذشت زیر نظر امیر قلعه‌نویی بازی های خوبی را انجام داد و حالا با پایان قراردادش در تراکتور بار دیگر شاگرد کمالوند شده است.
کرار جاسم همواره از فراز کمالوند به عنوان پدر معنوی خود نام برده و تحت تاثیر این مربی بوده است. به طوری که آرام ترین دوران فوتبال خود را زیر نظر کمالوند سپری کرد تا مشخص شود این مربی توان این را دارد تا از پس حاشیه های این هافبک عراقی بر بیاید.
به نظر می رسد نفت آبادان با این خرید بزرگ راه موفقیت در فوتبال ایران را در پیش گرفته است. با این شرایط احتمالا باید در روزهای آینده منتظر خبرهای بهتری در حوزه نقل و انتقالات نفت آبادان باشیم.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:عدنان جواهری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.