انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51166

20 بازدید0 views

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن،« محمود واعظی» روز چهارشنبه با انتشار نامه فوق درشبکه اجتماعی اینستاگرام خود نوشت :مثل کپی ناشیانه، جعل ناشیانه هم روی کار آمد.« یکی از افتخارات این دولت برگزاری انتخابات در این چهارسال بدون هیچ محدودیتی بر روی سرویس های ارتباطی بوده است.»واعظی ادامه داد: برخی تلاش دارند منویات و آرزوهای […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن،« محمود واعظی» روز چهارشنبه با انتشار نامه فوق درشبکه اجتماعی اینستاگرام خود نوشت :مثل کپی ناشیانه، جعل ناشیانه هم روی کار آمد.
« یکی از افتخارات این دولت برگزاری انتخابات در این چهارسال بدون هیچ محدودیتی بر روی سرویس های ارتباطی بوده است.»
واعظی ادامه داد: برخی تلاش دارند منویات و آرزوهای درونی خود را به دولت نسبت دهند.
به گزارش #فراسخن، برخی شبکه های اجتماعی در روزهای اخیر اقدام به انتشار نامه ای جعلی به امضای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری خطاب به محمود واعظی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات کردند.
در این نامه جعلی نوشته شده که معاون اول رییس جمهوری از وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات خواسته است نسبت به اختلال فنی و کند شدن تبادل اخبارو اطلاعات در شبکه اجتماعی تلگرام اقدام کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به این نامه جعلی آن را مصداق بارز جعل ناشیانه قلمداد کرده و در پایان متن ایستاگرام خود آورده است «به عقب برنمی گردیم.»
این درحالی است که همواره واعظی بر جلوگیری از ایجاد محدودیت در شبکه های اجتماعی تاکید کرده است .
همچنین حسن روحانی رییس جمهوری درفعالیت های انتخاباتی خود گفته: «اجازه برخورد با شبکه های اجتماعی را با وجود همه فشارهای وارده برای ایجاد محدودیت نداده است.»
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی #فراسخن در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام*۲۰۷۸*۱۵۶۱** تنظیم کننده:محمد مهدی بهرامی **انتشار:مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.