انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51174

11 بازدید2 views

بختیار اسدزاده روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار #فراسخن افزود: در این دوره از انتخابات، یک شعبه در ساختمان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بخش اروپایی، یک شعبه در بخش آسیایی شهر استانبول و یک شعبه نیز در محل ساختمان بانک ملت در شهر ازمیر پیش بینی شده است.وی بیان کرد: در شهر استانبول به […]

بختیار اسدزاده روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار #فراسخن افزود: در این دوره از انتخابات، یک شعبه در ساختمان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بخش اروپایی، یک شعبه در بخش آسیایی شهر استانبول و یک شعبه نیز در محل ساختمان بانک ملت در شهر ازمیر پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: در شهر استانبول به علت حضور ایرانیان پرشمار، ۲ شعبه اخذ رای یکی در محل ساختمان سرکنسولگری کشورمان در استانبول پیش بینی شده و یک شعبه نیز در بخش آسیایی شهر استانبول برای اخذ آرای هموطنان دایر خواهد بود.
وی با اشاره به آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات در این شعب پیش بینی شده و آموزش نیروها و عوامل برگزار کننده اظهار کرد: با مقامات محلی و وزارت امور خارجه ترکیه نیز در خصوص برگزاری انتخابات هماهنگی لازم انجام شده است.
وی افزود: هموطنان برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر به سایت اینترنتی سفارت و کنسولگری ایران در استانبول مراجعه کنند.
وی با دعوت از همه ایرانیان ساکن در ترکیه برای شرکت در این انتخابات گفت: ایرانیان ساکن در ترکیه با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و در صورت همراه نداشتن این دو مدرک، با استفاده از گذرنامه خود می توانند در این دوره از انتخابات رای دهند.
به گزارش #فراسخن، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت همزمان در ایران و در برخی کشورهای خارجی از جمله ترکیه برگزار می شود.
در این دوره، با انصراف محمدباقر قالیباف و اسحاق جهانگیری از ادامه رقابت انتخاباتی، سیدمصطفی آقامیرسلیم، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا با هم به رقابت می پردازند.
تعداد واجدان شرایط رای دادن در این انتخابات ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۳۴ نفر اعلام شده که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ تن رأی اولی هستند.
خاورم/۱۹۰۵**انتشار دهنده: حسن فاخری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.