انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51195

17 بازدید2 views

به گزارش #فراسخن هادی شوشتری، چهارشنبه در همایش حامیان حسن روحانی در قوچان گفت: روحانی از جهات مختلف در میان نامزدها اصلح است و همه فصول زندگی اش چه قبل از پیروزی انقلاب در سال‌های ۴۱ تا ۵۶ و چه پس از انقلاب در دوران دفاع مقدس و نیز پنج دوره نمایندگی مجلس مملو از […]

به گزارش #فراسخن هادی شوشتری، چهارشنبه در همایش حامیان حسن روحانی در قوچان گفت: روحانی از جهات مختلف در میان نامزدها اصلح است و همه فصول زندگی اش چه قبل از پیروزی انقلاب در سال‌های ۴۱ تا ۵۶ و چه پس از انقلاب در دوران دفاع مقدس و نیز پنج دوره نمایندگی مجلس مملو از تلاش و مجاهدت است.
وی افزود: روحانی در سال ۵۶ به‌ عنوان اولین شخص بود که عنوان ‘امام’ را برای رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) به کار برد و این عنوان مقبول مردم افتاده و ماندگار شد.
این عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: کسانی که بعد از جنگ بسیجی شدند بدانند که بسیجیان جنگ در دوران جنگ حضور داشتند و روحانی جانشینی فرماندهی جنگ یعنی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را برعهده داشت.
شوشتری ادامه داد: دکتر روحانی در کارنامه خود دبیری شورای عالی امنیت ملی به مدت ۱۶ سال و مسئولیت مقوله هسته‌ای کشور را داشته است.
شوشتری بیان کرد: دولت نهم و دهم، علی رغم داشتن پشتیبانی تمام ارکان نظام و پرترین خزانه در تاریخ ایران، در حوزه سیاست خارجی کارنامه درخشانی نداشت.
وی با بیان اینکه عده ای به آقای روحانی می گویند چرا به دولت قبل می‌پردازید؟ گفت: حق هم همین است که پرداخته شود تا مردم بدانند کشور در چه وضعیتی بوده و دولت یازدهم در تمام این مدت مشغول آواربرداری از این مخروبه بوده است.
نماینده مردم قوچان در مجلس یکی از مهم‌ترین وعده‌های دولت یازدهم را به فرجام رساندن پرونده هسته‌ای دانست و گفت: این‌طرف میز مذاکره ایران قرار داشت اما در طرف مقابل ابرقدرت‌های دنیا اما با طراحی خوب دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای و حمایت رهبری به توافق دست پیدا کردیم.
شوشتری افزود: اگر می خواهیم ایران شاهد امنیت پایدار باشد و کشور توسعه و آینده آباد به خود ببیند باید با هر سلیقه سیاسی در انتخابات شرکت و با رای به روحانی، حماسه ای دیگر خلق کنیم.
وی با انتقاد از کسانی که می‌گویند هرکسی به ریاست جمهوری برسد تغییری ایجاد نخواهد شد، اضافه کرد: شاید با انتخاب روحانی، ایران در توسعه و پیشرفت به یک کشور اروپایی تبدیل نشود اما به‌طور قطع از ونزوئلا شدن نجات خواهد یافت.
شوشتری با اشاره به انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، گفت: این انتخابات نیز بر پایه مردم‌سالاری و با گفتمان اصلاح‌طلبی پایه‌‌گذاری شده، مردم باید در آن به گزینه‌هایی رأی دهند که قرابت فکری بیشتری با اصلاحات و اعتدال داشته باشند تا زمینه آبادانی و پیشرفت و توسعه را فراهم سازند.
۷۵۰۱/۵۱۳۲ /۱۸۷۶
خبرنگار: حبیبه احسنی ** تنظیم کننده: علی اصغر ایزدی ** انتشار: غلامرضا مالک زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.