انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51210

26 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن از کنفدراسیون فوتبال آسیا، کمیته اخلاقی و انضباطی ای اف سی امروز چهارشنبه در نامه ای به پرسپولیس دستور داد دیدار مقابل لخویا را بدون حضور تماشاگر برگزار کند. این اقدام به علت رفتار تماشاگران در دیدار روز ۱۸ اردیبهشت مرحله گروهی سرخپوشان برابر تیم الوحده امارات اتخاذ شده است. براساس این […]

به گزارش #فراسخن از کنفدراسیون فوتبال آسیا، کمیته اخلاقی و انضباطی ای اف سی امروز چهارشنبه در نامه ای به پرسپولیس دستور داد دیدار مقابل لخویا را بدون حضور تماشاگر برگزار کند.
این اقدام به علت رفتار تماشاگران در دیدار روز ۱۸ اردیبهشت مرحله گروهی سرخپوشان برابر تیم الوحده امارات اتخاذ شده است. براساس این گزارش، هواداران پرسپولیس در دقیقه ۸۸ از مواد آتش زا استفاده کردند و ایمنی ورزشگاه را مورد تهدید قرار دادند.
ای اف سی بعد از سه حادثه مربوط به تماشاگر در فصل رقابتهای ۲۰۱۵ در دیدارهای پرسپولیس، به این باشگاه دستور داده بود یک بازی را بدون حضور تماشاگر برگزار کند. این تصمیم به مدت دو سال تعلیق شد. از آنجا که نقض حکم در مدت دو سال تعلیق اتفاق افتاده است، دستور برگزاری یک بازی پشت درهای بسته بلافاصله به اجرا در می آید. تیم پرسپولیس همچنین به ۱۰ هزار دلار جریمه محکوم شد.
با این تصمیم، تیم فوتبال پرسپولیس روز سه شنبه دوم خرداد ماه در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، بدون یار دوازدهم خود در ورزشگاه آزادی میزبان لخویا است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده:مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.