انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51214

32 بازدید2 views

به گزارش #فراسخن، سرپرست سرکنسولگری ایران در جمهوری تاتارستان روز چهارشنبه در موسسه روابط بین الملل و شرق شناسی دانشگاه فدرال قازان، افزود: دیپلماسی ایرانی یکی از مهم ترین چالش های هزاره سوم را به بهترین فرصت همکاری ایران با جهان به ویژه روسیه واروپا تبدیل کرد. اقبالی زارچ نامشخص بودن قواعد بازی، بی نظمی […]

به گزارش #فراسخن، سرپرست سرکنسولگری ایران در جمهوری تاتارستان روز چهارشنبه در موسسه روابط بین الملل و شرق شناسی دانشگاه فدرال قازان، افزود: دیپلماسی ایرانی یکی از مهم ترین چالش های هزاره سوم را به بهترین فرصت همکاری ایران با جهان به ویژه روسیه واروپا تبدیل کرد.
اقبالی زارچ نامشخص بودن قواعد بازی، بی نظمی وهرج و مرج حاکم بر صحنه بین الملل، نقش برجسته سازمان های غیردولتی، دشوارتر شدن دستیابی به تحلیل صحیح از تحولات جهانی در عرصه های مختلف، نبود امکان تجویز نسخه مشخص برای حل و فصل بحران های جاری، ظهور قدرت های جدید ( فرصت و تهدید) و افزایش هزینه های اشتباه در سیاست خارجی برای کشورها را از چالش ها و ویژگی های عمده روابط بین الملل برشمرد.
وی گفت: برخی راهکارهای برون رفت از این چالش ها مبتنی بر توسعه همکاری های منطقه ای در ابعاد دوجانبه و چندجانبه، انجام اصلاحات در ساختارسازمان ملل و تاکید بر گسترش گفت وگوهای فرهنگی و نخبگان است.
اقبالی زارچ همچنین روند انتخابات مبتنی بر مراجعه مستقیم به آرای مردم در جمهوری اسلامی را تشریح کرد و با پیش بینی حضور گسترده آحاد ملت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت که ساختار دموکراتیک ایران بر تصمیم گیری مستقیم مردم در نحوه اداره کشور از جمله برگزیدن رئیس جمهوری، نمایندگان پارلمان، شورای شهر و مجلس خبرگان استوار است.
پاسخ به پرسش های دانشجویان و همچنین نمایش فیلم در باره ایران و موسیقی سنتی پایان بخش این نشست دانشگاهی بود.
اروپام ۱۵۱۶** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.