انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51226

11 بازدید2 views

بهمن شریف زاده درباره خبرسازی برخی جریان‌های اصولگرا از حمایت احمدی‌نژاد از رییسی حمایت، گفت: این موضوع صحت ندارد؛ لذا بارها آقایان احمدی‌نژاد و بقایی و مشایی اعلام کرده‌اند و حتی در کلیپ تصویری که تهیه شد، تاکید کردند که در انتخابات از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کنند. او افزود: حتی وجود برخی از افراد و […]

بهمن شریف زاده درباره خبرسازی برخی جریان‌های اصولگرا از حمایت احمدی‌نژاد از رییسی حمایت، گفت: این موضوع صحت ندارد؛ لذا بارها آقایان احمدی‌نژاد و بقایی و مشایی اعلام کرده‌اند و حتی در کلیپ تصویری که تهیه شد، تاکید کردند که در انتخابات از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کنند.

او افزود: حتی وجود برخی از افراد و همکاران قدیم آنها در ستاد برخی از نامزدهای انتخابات دلیلی بر حمایت احمدی‌نژاد از آن نامزد نیست و اعلام کردند حضور آنها هیچ ارتباطی با احمدی‌نژاد ندارد و این آقایان اصلا سیاسی نیستند.

شریف‌زاده بیان کرد: سیاست‌های احمدی نژاد فقط توسط شخص ایشان ترسیم و تصویر می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند حضور خود را دال بر تایید احمدی‌نژاد بداند.

او در مورد اینکه گفته می‌شود احمدی‌نژاد به هواداران خود توصیه کرده اسم او را در برگه آرا نوشته و در صندوق بیاندازند،اظهارکرد: احمدی‌نژاد اصلا به مردم هیچ سفارشی ندارد و در ارتباط با اینکه مردم به چه کسی رای دهند نظری ندارد چرا که از کسی حمایت نمی‌کند و همچنین هیچگاه نمی‌گوید به من رای دهید.

این حامی احمدی‌نژاد گفت: رییس دولت نهم و دهم اعلام کرد من مثل یک شهروند به پای صندوق می‌روم و رای احمدی‌نژاد مخفی است و کسی نمی‌داند او به چه کسی رای می‌دهد و اعلام هم نخواهد کرد. لذا هر گونه اعلام حمایت و عدم حمایت؛ نوعی طرفداری محسوب می‌شود و چون حامی هیچ یک از نامزدها نیست توصیه‌ای هم ندارد.

شریف‌زاده ادامه داد: تحریمی هم از سوی حامیان احمدی نژاد وجود ندارد و تصمیم جمعی برای حضور و عدم حضور در انتخابات اتخاذ نشده است.

۲۹۲۹

نظرات بسته شده است.