انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51239

11 بازدید2 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ نادر رحمانی افزود: این در حالی است که طی این مدت تنها، پنج درصد تصادفات درون شهری، واژگونی بوده است.وی اضافه کرد: در ٣٠ درصد تصادفات درون شهری سال ٩۵، عابران پیاده حضور داشته اند، این در حالی است که طبق آمار سال ٩۵، […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ نادر رحمانی افزود: این در حالی است که طی این مدت تنها، پنج درصد تصادفات درون شهری، واژگونی بوده است.
وی اضافه کرد: در ٣٠ درصد تصادفات درون شهری سال ٩۵، عابران پیاده حضور داشته اند، این در حالی است که طبق آمار سال ٩۵، عابران در تنها ٩ درصد تصادفات برون شهری، حاضر بوده اند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: در فروردین ٩۶ حدود ۶١ درصد تصادفات رانندگی جاده‌ای در محورهای اصلی رخ داده است. در این مدت ٢۶ درصد تصادفات برون شهری در محورهای فرعی و ١٣ درصد هم در محورهای روستایی رخ داده است.
رحمانی اضافه کرد: از بین تصادفات برون شهری فروردین ماه ٩۶، نزدیک به ۴٠ درصد آنها از شکل واژگونی بوده است، در عین حال در ١٠ درصد این تصادفات هم عابرین پیاده حضور داشته اند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: موتورسیکلت ها در ۴۰ درصد تصادفات درون شهری نقش دارند به گونه ای که در سال ۹۵ این وسیله نقلیه در حدود ۵۸ هزار فقره از تصادفات حضور داشتند.
رحمانی افزود: با بررسی آمار ۶ ماه اول سال ۹۵، مشخص شد سواری ها ۵۴ درصد تصادفات درون شهری را رقم زده اند و موتور سیکلت ها با سهم ٣٨ درصدی در رتبه دوم قرار دارند.
وی اضافه کرد: در سال ٩۵، موتورسیکلت ها، با حضور در نزدیک به ۵٨ هزار فقره تصادف، کامیون ها با حضور در ٣٠ هزار فقره و مسافربری های عمومی با حضور در نزدیک به یک هزار و ۶٠٠ فقره، مابقی تصادفات درون شهری را شامل می شدند.
رحمانی اضافه کرد: بیش از ٨۶ هزار فقره تصادف برای سواری ها در طول سال ٩۵ در داخل شهرهای کشور اتفاق افتاده که در مجموع، نزدیک به ۵۵ درصد حوادث را تشکیل داده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: طی سال گذشته در هشت هزار و ٨٧١ فقره درون شهری ، وانت ها حضور داشته اند که نزدیک به پنج درصد کل تصادفات داخل شهر را شامل می شود.
رحمانی افزود: به این ترتیب طبق آمار سال ٩۵، موتورسیکلت ها ٣٧ درصد تصادفات،کامیون ها، ٢ درصد و مسافربری های عمومی ، یک درصد تصادفات درون شهری را رقم زده اند.
اجتمام۹۱۰۵**۱۷۷۶
تنظیم:معصومه نیکنام ** انتشار: لیلا خطیب زاده
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی #فراسخن:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.