انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51244

12 بازدید1 views

به گزارش رسانه های اتریش، با وجود اختلاف های سیاسی هفته های اخیر در دولت ائتلافی ، این قانون در جلسه سه شنبه شب پارلمان با حمایت هر دو حزب حاکم یعنی حزب سوسیال دموکرات و حزب محافظه کار ‘مردم’ به تصویب رسید. بر اساس این قانون، از اول ماه اکتبر (نهم مهر ماه) زنانی […]

به گزارش رسانه های اتریش، با وجود اختلاف های سیاسی هفته های اخیر در دولت ائتلافی ، این قانون در جلسه سه شنبه شب پارلمان با حمایت هر دو حزب حاکم یعنی حزب سوسیال دموکرات و حزب محافظه کار ‘مردم’ به تصویب رسید.
بر اساس این قانون، از اول ماه اکتبر (نهم مهر ماه) زنانی که در اماکن عمومی و همچنین دانشگاه ها و دادگاه ها صورت خود را با برقع بپوشانند ۱۵۰ یورو جریمه خواهند شد.
یکی دیگر از تدابیر پیش بینی شده در این قانون جدید مهاجرتی برگزاری دوره های ۱۲ ماهه برای ادغام مهاجرانی است که بخت بیشتری برای باقی ماندن در اتریش دارند. این دوره ها شامل آموزش زبان آلمانی و همچنین آشنا کردن پناهجویان با اصول اجتماعی و اخلاقی در این کشور است. همچنین بر اساس این قانون، مهاجران باید کارهای بدون دستمزدی برای آماده شدن برای ورود به بازار کار در اتریش انجام دهند.
این در حالی است که احزاب اصلی اتریش از سوی حزب دست راستی و پوپولیست
‘آزادی’ که این مصوبه را کافی نمی داند، تحت فشار قرار گرفته اند.
در پی شکست دولت ائتلافی در اتریش، احزاب این کشور برای برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام در روز ۱۵ اکتبر (یکشنبه ۲۳ مهر) به توافق رسیدند؛ انتخاباتی که می تواند به ورود حزب راستگرا و پوپولیست ‘آزادی’ به دولت منجر شود.
شبد**اروپام**۱۰۷۸**۱۰۱۰
خبرنگار: بابک جعفری**انتشار: حسن معظمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.