انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51245

11 بازدید2 views

به گزارش #فراسخن از فدراسیون فوتبال ،شاگردان چمنیان که با ترکیب علی غلامزاده، طاها شریعتی، امیر حسین اسماعیل زاده، علی باقری، محمد شریفی، احمد جلالی، محمد غبشاوی، محمد قادری، الهیار صیاد منش، علیرضا کوشکی و امیر حسین حسین زاده در این بازی به میدان رفته بودند، در نهایت سه بر دو مقابل حریف خود شکست […]

به گزارش #فراسخن از فدراسیون فوتبال ،شاگردان چمنیان که با ترکیب علی غلامزاده، طاها شریعتی، امیر حسین اسماعیل زاده، علی باقری، محمد شریفی، احمد جلالی، محمد غبشاوی، محمد قادری، الهیار صیاد منش، علیرضا کوشکی و امیر حسین حسین زاده در این بازی به میدان رفته بودند، در نهایت سه بر دو مقابل حریف خود شکست خوردند.
تیم ایران در دقیقه ۱۵ گل زد اما در دقیقه ۴۰ گل تساوی را دریافت کرد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
در نیمه دوم، تیم نوجوانان ایران در دقیقه ۵۵ گل دوم را زد اما در دقیقه ۶۵ بازی به تساوی دو برد دو رسید. در ادامه و در دقیقه ۷۰ تیم ایران از روی نقطه پنالتی گل سوم را دریافت کرد تا بازی سه بر دو به نفع اسلواکی شود و در نهایت این مسابقه با همین نتیجه به پایان رسید.
علی باقری، علیرضا کوشکی و امیر حسین حسین زاده که در ترکیب اصلی قرار داشتند، در ادامه بازی جای خود را به عارف محمد علی پور، سبحان خاقانی و علیرضا اسدآبادی دادند.
این در حالی است که تیم ایران از دقیقه ۸۰ و پس از اخراج عارف محمد علیپور ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.
تیم نوجوانان ایران برای شرکت در تورنمنت پانداکاپ که با شرکت تیم‌های چین، مجارستان، اسلواکی و ایران برگزار می‌‌شود، به کشور چین سفر کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی * ۱۵۲۸ *۱۳۷۹
خبرنگار: حسن تمیمی، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.