انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51246

13 بازدید2 views

به گزارش #فراسخن، طبق برنامه زمانبدی برنامه های رادیو و تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار بود امشب برنامه ضبط شده اسحاق جهانگیری از شبکه خبر در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه پخش شود.با رسیدن به زمان پخش این برنامه، شبکه خبر در اطلاعیه ای اعلام کرد به دلیل انصراف این نامزد از فعالیت های […]

به گزارش #فراسخن، طبق برنامه زمانبدی برنامه های رادیو و تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار بود امشب برنامه ضبط شده اسحاق جهانگیری از شبکه خبر در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه پخش شود.
با رسیدن به زمان پخش این برنامه، شبکه خبر در اطلاعیه ای اعلام کرد به دلیل انصراف این نامزد از فعالیت های انتخاباتی و به لحاظ تاکید شورای سیاست گذاری انتخابات، برنامه ضبط شده این کاندیدا در این ساعت پخش نخواهد شد.
به گزارش #فراسخن، اسحاق جهانگیری عصر سه شنبه در همایش بزرگ اصلاح طلبان شیراز، کناره گیری خود از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری را به نفع حسن روحانی اعلام کرد.
جهانگیری نامزد انتخابات ریاست جمهوری بعدازظهر سه شنبه از یاسوج و بدون تشریفات وارد شیراز شد و به زیارت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) رفت و پس از آن در جمع هوادارانش در ورزشگاه دستغیب حضور یافت.
جهانگیری در حالی انصراف خود از ریاست جمهوری را اعلام کرد که شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بعدازظهر سه شنبه در نامه ای از اسحاق جهانگیری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواست تا به نفع حسن روحانی کناره گیری کند.
شبد*۲۰۷۸*۹۱۲۲* خبرنگار:محمد مهدی بهرامی **انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.