انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51261

12 بازدید1 views

به گزارش روز چهارشنبه باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه، صبح امروز چهارشنبه کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرده است که بر اساس آن، تماشاگران پرسپولیس از حضور در دیدار با لخویا در چارچوب بازی رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ محروم شده […]

به گزارش روز چهارشنبه باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه، صبح امروز چهارشنبه کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرده است که بر اساس آن، تماشاگران پرسپولیس از حضور در دیدار با لخویا در چارچوب بازی رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ محروم شده اند و سرخپوشان بدون حمایت هواداران برابر تیم قطری قرار خواهند گرفت.
این حکم در پی آن صادر شد که در دیدار قبلی سرخپوشان مقابل الوحده امارات، تعدادی از تماشاگران بدون توجه به هشدارها و تذکرهایی که داده شده بود دست به اقداماتی زدند که در نهایت منجر به گزارش بخشی از آنها توسط ناظر مسابقه شد. در این گزارش استفاده از مواد آتش‌زا مورد توجه قرار گرفته بود. در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به اینکه باشگاه پرسپولیس در سال ۲۰۱۵ به خاطر رفتارهای مشابه تماشاگران خود با محرومیت تعلیقی روبرو بوده است، آن حکم پس از دو سال برای دیدار با لخویا اعمال شده است.
باشگاه پرسپولیس منتظر دریافت نامه ارسالی است تا با مطالعه دقیق آن بررسی شود که آیا امکانی برای تجدید نظرخواهی وجود خواهد داشت یا نه؟
باشگاه پرسپولیس امیدوار است، این تجربه باعث شود تا در آینده با وجود تلاش‌های فراوان ماموران، برقراری نظم و امنیت، هواداران و تماشاگران ضمن خود مراقبتی با مسئولان برای جلوگیری از اقدامات اینگونه که به پرسپولیس و هواداران لطمه می‌زند، همکاری کنند.
دیدار رفت تیم های پرسپولیس و لخویا قطر سه شنبه (۲ خرداد) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی و دیدار برگشت نیز ۹ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ در دوحه قطر برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۰۶۷** ۱۷۰۱
تنظیم: رضا رمضانی* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.