انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51263

11 بازدید2 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ محمدرضا اکبری افزود:شهروندان از ارائه هرگونه اطلاعات و پرداخت وجه در سامانه های غیر رسمی خودداری کنند. سرهنگ اکبری خاطرنشان کرد: فرصت طلبان با راه اندازی سایت های مشابه سایت مورد نظر نامزدهای ریاست جمهوری با گرفتن اطلاعات و مشخصات شخصی افراد، امکان هر گونه سوء […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ محمدرضا اکبری افزود:شهروندان از ارائه هرگونه اطلاعات و پرداخت وجه در سامانه های غیر رسمی خودداری کنند.
سرهنگ اکبری خاطرنشان کرد: فرصت طلبان با راه اندازی سایت های مشابه سایت مورد نظر نامزدهای ریاست جمهوری با گرفتن اطلاعات و مشخصات شخصی افراد، امکان هر گونه سوء استفاده را فراهم می کنند.
وی اظهار کرد: با توجه به سفرهای مکرر نامزدهای انتخاباتی به استان های مختلف و طرح ثبت نام و راه اندازی سامانه هایی همچون کارانه یا کارورزی و نیز افزایش چند برابری یارانه ها، احتمال سوء استفاده کلاهبرداران از این موضوع متصور است.
وی در عین حال گفت: تاکنون در مورد این شیوه، کلاهبرداری موردی اعلام نشده است اما شهروندان از ارائه هرگونه اطلاعات همانند رمز دوم کارت و پرداخت وجه در سامانه های غیر رسمی و ناشناس خودداری کنند.
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: هموطنان جهت صحت و سقم سایت از طریق کانال ها و مبادی رسمی و نیز مراجعه به دفاتر نمایندگی کاندیداها می توانند اطلاعات لازم را کسب کنند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۹ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
اجتمام۹۱۰۵**۱۷۷۶
تنظیم:معصومه نیکنام ** انتشار: لیلا خطیب زاده
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی #فراسخن:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.