انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51269

12 بازدید2 views

به گزارش #فراسخن، این گردهمایی انتخاباتی تحت عنوان ‘همایش بزرگ ایرانیان مقیم استانبول’ در حمایت از حسن روحانی و در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی و ورزشی یو.پی.اس در منطقه زیتون بورنوی استانبول برگزار شد.در این همایش سیاسی، جمعی از استادان دانشگاه، دانشجویان، فعالان مدنی، دانش آموزان و خانواده های آن ها حضور داشتند.دکتر جواد اطاعت، […]

به گزارش #فراسخن، این گردهمایی انتخاباتی تحت عنوان ‘همایش بزرگ ایرانیان مقیم استانبول’ در حمایت از حسن روحانی و در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی و ورزشی یو.پی.اس در منطقه زیتون بورنوی استانبول برگزار شد.
در این همایش سیاسی، جمعی از استادان دانشگاه، دانشجویان، فعالان مدنی، دانش آموزان و خانواده های آن ها حضور داشتند.
دکتر جواد اطاعت، نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی و از استادان دانشگاه تهران یکی از سخنرانان اصلی این همایش بود.
وی در سخنرانی خود نحوه مدیریت کشور توسط دکتر روحانی در طول چهار سال گذشته را تشریح کرد و خواستار مشارکت همه ایرانیان برای ادامه راه اعتدال و تدبیر شد.
به گزارش #فراسخن، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت همزمان در ایران و در برخی کشورهای خارجی از جمله ترکیه برگزار می شود.
در کشور ترکیه ۶ شعبه شامل یک شعبه در محل کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا، دو شعبه در شهر استانبول، یک شعبه در شهر ازمیر، یک شعبه در شهر ارزروم و یک شعبه نیز در شهر طرابوزان آرای هموطنان را اخذ خواهند کرد.
در این دوره، با انصراف محمدباقر قالیباف، اسحاق جهانگیری و سیدمصطفی آقامیرسلیم، از ادامه رقابت انتخاباتی، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا به عنوان سه نامزد باقیمانده در عرصه رقابت، در معرض رای مردم قرار می گیرند.
تعداد واجدان شرایط رای دادن در این انتخابات ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۳۴ نفر اعلام شده که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ تن رأی اولی هستند.
خاورم/۱۹۰۵**انتشار دهنده: حسن فاخری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.