انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51275

12 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، لیلی رشیدی چهارشنبه شب در همایش بانوان حامی روحانی در ساری افزود: ما یک روز فرصت داریم که نه برای چهار سال، بلکه برای یک عمر تصمیم گیری کنیم.وی گفت: باید به روستاهای اطراف برویم و به آنها آگاهی دهیم که بدانند اگر رای ندهند، چه ظلمی در حق فرزندان و […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، لیلی رشیدی چهارشنبه شب در همایش بانوان حامی روحانی در ساری افزود: ما یک روز فرصت داریم که نه برای چهار سال، بلکه برای یک عمر تصمیم گیری کنیم.
وی گفت: باید به روستاهای اطراف برویم و به آنها آگاهی دهیم که بدانند اگر رای ندهند، چه ظلمی در حق فرزندان و آیندگان خود کرده اند.
کارگردان فیلم ‘ اسم ‘ گفت: بچه های ما می خواهند در ایرانی شاد و آزاد زندگی کنند؛ فرزندان ما نمی خواهند سایه شوم جنگ روی سرشان باشد.
وی افزود: آزادی در اندیشه و منطق در گفت و گو را می خواهیم، به‌خاطر بچه ها، جنگل ها و رودخانه‌ها و دریاچه هایمان که همگی به خاطر ظلم برخی در حق این مملکت، در حال نابودی هستند، باید انتخاب درست داشته باشیم.
دختر بازیگر پیشکسوت سینما داوود رشیدی گفت: روحانی بعد از آن هشت سال کابوس وار، در چهار سال اخیر برای ساختن ایران تلاش کرد و می تواند همه بی عدالتی ها و ظلم ها در حق برخی ها را رفع کند.
خبرنگار : فاطمه رحمتی ** تنظیم کننده : حسن فلاحتی ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری
۳۰۰۹/۱۶۵۴/۱۸۶۰

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.