انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51293

8 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن؛ دیدار پایانی کوپا ایتالیا، بامداد پنجشنبه بین تیم های لاتزیو و یوونتوس در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد که در پایان بانوی پیر تورین با کسب برتری ۲ بر صفر، بر جام قهرمانی بوسه زد تا برای دوزادهمین مرتبه فاتح این رقابت ها شود.در دقیقه ۱۲ «دنی آلوز» مدافع جناح راست […]

به گزارش #فراسخن؛ دیدار پایانی کوپا ایتالیا، بامداد پنجشنبه بین تیم های لاتزیو و یوونتوس در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد که در پایان بانوی پیر تورین با کسب برتری ۲ بر صفر، بر جام قهرمانی بوسه زد تا برای دوزادهمین مرتبه فاتح این رقابت ها شود.
در دقیقه ۱۲ «دنی آلوز» مدافع جناح راست و پیش تاخته یوونتوس با حضور به موقع در محوطه جریمه لاتزیو و ضربه ای تماشایی گل نخست تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه ۲۵ نوبت به «لئوناردو بونوچی» دیگر مدافع یووه رسید تا کرنر ارسالی «میرالم پیانیچ» را با ضربه سر به دومین گل تیمش تبدیل کند.
یوونتوس که با هدایت «ماسیمو آلگری» فصل درخشانی را سپری می کند در لیگ باشگاه های ایتالیا (سری آ) نیز فاصله اندکی با قهرمانی دارد و روز سیزدهم خردادماه در فینال لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا هم به مصاف رئال مادرید اسپانیا می رود.
در جام حذفی ایتالیا، یوونتتوس با ۱۲ عنوان قهرمانی پرافتخارترین محسوب می شود و تیم های آ.اس رم با ۹ و اینترمیلان ۷ قهرمانی در رتبه های قرار دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
شبد**ورزشی*۳۷۸۳**۱۰۱۰
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار:حسن معظمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.