انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51309

8 بازدید1 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از تارنمای خبری دیلی میل، یوپ هاینکس سرمربی سابق بایرن مونیخ گفت که فیلیپ لام که خود را برای خداحافظی با مستطیل سبز آماده می کند، شایسته است عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال آلمان را کسب کند. لام در دوران حرفه ای خود با غول آلمان ۲۲ قهرمانی از جمله […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از تارنمای خبری دیلی میل، یوپ هاینکس سرمربی سابق بایرن مونیخ گفت که فیلیپ لام که خود را برای خداحافظی با مستطیل سبز آماده می کند، شایسته است عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال آلمان را کسب کند.
لام در دوران حرفه ای خود با غول آلمان ۲۲ قهرمانی از جمله لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد و با این تیم در فصل رقابتهای ۲۰۱۲-۲۰۱۳ موفق به کسب قهرمانی سه گانه شد.
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال آلمان روز شنبه در دیدار بوندسلیگا برابر فرایبورگ برای آخرین بار در حضور هوادارانش بازی خواهد کرد.
کاپیتان ۳۳ ساله بایرن مونیخ بعد از این بازی، کفش‌هایش را می‌آویزد.
هاینکس شک ندارد که لام شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن فوتبال آلمان است. هاینکس چهار سال پیش سکان هدایت بایرن را در اختیار داشت و با این تیم به سه عنوان قهرمانی دست یافت.
وی در این باره گفت: لام شایسته کسب جایزه بهترین بازیکن سال آلمان است.
هرمان گرلند دستیار کنونی بایرن نیز با هاینکس هم عقیده است.
وی گفت: لام گل های زیادی به ثمر نرسانده است، اما از سال ۲۰۰۱ تاکنون در سطح عالی بازی کرده است.
وی افزود: از زمان حضور بوندسلیگا در دهه ۱۹۷۰ هرگز چنین بازیکنی ندیده ام. علت اینکه او تاکنون عنوان بازیکن سال را بدست نیاورده است، درک نمی کنم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده:مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.