انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51310

13 بازدید2 views

به گزارش بامداد پنجشنبه #فراسخن، حمید ابوطالبی با انتشار مجموعه توئیت هایی، میتینگ های انتخاباتی روز چهارشنبه مشهد را مورد ارزیابی قرار داد. معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در توئیتر خود نوشت: مقایسه میتینگ های انتخاباتی روز چهارشنبه مشهد نشان می دهد، فریاد سونامی-سونامی، آواز پیروزی نمی آورد؛ زیرا این مردم اند که همه چیز […]

به گزارش بامداد پنجشنبه #فراسخن، حمید ابوطالبی با انتشار مجموعه توئیت هایی، میتینگ های انتخاباتی روز چهارشنبه مشهد را مورد ارزیابی قرار داد.
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در توئیتر خود نوشت: مقایسه میتینگ های انتخاباتی روز چهارشنبه مشهد نشان می دهد، فریاد سونامی-سونامی، آواز پیروزی نمی آورد؛ زیرا این مردم اند که همه چیز را تغییرخواهند داد.
امروز (چهارشنبه) مشهد نشان داد بحران تندروی و ممنوعیت، برای رای مردم، سر در برابر «رپ» فرود می آورد و تسلیم آن می شود: از بهره گیری رپ زیر زمینی! تامخالفت باقانون؛ اما مومنانی که در برابر تناقض «رپ گرایی» در اندرون خود پاسخی ندارند، متحیر شده اند، بر ایمان خود می لرزند و در وجدان خویش اشک می ریزند، با دین چه کردید؟
امروز مشهد چیز دیگری هم نشان داد، آنکه نماد باور مردم به امام رئوف (ع)، امام رحمت (ع)، امام عدالت (ع)، امام امید (ع)، امام آزادگی (ع) و امام صداقت(ع) است.
مشهد امروز خود را از زیریوغ فشار و تحمیل بیرون کشید و سربلند و شاد به اعتدال و امید خوشامد گفت؛ مشهد امروز خود را نجات داد و ایران روز جمعه خود را نجات می دهد.
آخرین سخن انتخابات: «روز جمعه ملت از این همه تزویر می گریزد؛ و به صداقت و اسلام راستین و ایران پرامید رای می دهند؛ ملت ایران می نویسد رای ما روحانی.»
شبد**۱۹۵۳*۹۱۲۲*تنظیم کننده:مرتضی شحنه**انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.