انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51324

8 بازدید0 views

مهدی تاج سه شنبه شب در جمع رییسان هیات های فوتبال خراسان جنوبی در طبس افزود: این ورزش کم خرج و پرسود است و راحت می شود امکانات آن را ایجاد کرد و هزینه نگهداری ندارد. وی ادامه داد: لزوم آن ماسه است و فکر می کنم بهترین ماسه ایران هم در این منطقه وجود […]

مهدی تاج سه شنبه شب در جمع رییسان هیات های فوتبال خراسان جنوبی در طبس افزود: این ورزش کم خرج و پرسود است و راحت می شود امکانات آن را ایجاد کرد و هزینه نگهداری ندارد.
وی ادامه داد: لزوم آن ماسه است و فکر می کنم بهترین ماسه ایران هم در این منطقه وجود دارد.
تاج در جشن فوتبال طبس نیز گفت: امروز برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی نظیر اعتیاد در جوانان تنها راه آن گسترش و ترویج ورزش به ویژه فوتبال است.
وی با بیان اینکه طبس جایی مستعد و خوب برای فوتبال ساحلی است، افزود: این زشته ورزشی را باید در این منطقه برای بانوان و آقایان با حفظ شئونات اسلامی و جایگاه اجتماعی آنان فراهم کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: این ورزش باید توسعه یابد، فدراسیون در حد توان برای این کار کمک خواهد کرد.
وی افزود: سهم شهرستان طبس از مالیات بر ارزش افزوده زغالسنگ و چهار دهم درصد ارزش افزوده کشور که به ورزش اخصاص یافته است می تواند کمک خوبی برای شهرستان ها باشد.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران بیان کرد: فدراسیون فوتبال بودجه لازم برای آماده سازی زیرساخت های لازم در حوزه فوتبال ساحلی مردان و زنان را در شهرستان طبس فراهم خواهد کرد.
طبس با ۷۵هزار نفر جمعیت و ۵۷هزار کیلومتر مربع مساحت بزرگترین شهرستان ایران و خراسان جنوبی است.
در این نشست مسئولان هیات های فوتبال ۱۱شهرستان تابعه خراسان به طرح دیدگاه های خود در حوزه کاری شان پرداختند.
شهر طبس در ۲۷۰کیلومتری غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
۷۲۱۷*۲۰۴۷* خبرنگار – سجاد نجفی* انتشار دهنده – عباسقلی اشکورجیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.