انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51325

13 بازدید2 views

به گزارش بامداد پنجشنبه #فراسخن به نقل از حزب موتلفه اسلامی، در متن این بیانیه آمده است : خدا را سپاس می گوئیم که بار دیگر نظام مردمسالاری اسلامی را موفق داشت که انتخاباتی آزاد با شرکت دیدگاه ها و تفکرات مختلف برگزار نماید و مردم در نهایت آزادی و امنیت در روز ۲۹ اردیبهشت […]

به گزارش بامداد پنجشنبه #فراسخن به نقل از حزب موتلفه اسلامی، در متن این بیانیه آمده است : خدا را سپاس می گوئیم که بار دیگر نظام مردمسالاری اسلامی را موفق داشت که انتخاباتی آزاد با شرکت دیدگاه ها و تفکرات مختلف برگزار نماید و مردم در نهایت آزادی و امنیت در روز ۲۹ اردیبهشت ماه به پای صندوق های رای می‌روند و حماسه ای جدید خواهند آفرید.
حزب موتلفه اسلامی بنابر تکلیف شرعی خویش با مشورت با علمای بزرگ و اعضای شورای مرکزی حزب و دبیران استان ها و صاحب‌نظران و فرهیختگان، شخصیتی بزرگوار و واجد شرایط سپردن امانت الهی در مدیریت اجرایی کشور و ساده زیست و متعهد و دارای سوابق درخشان علمی و سیاسی و فرهنگی و خدماتی، آقای میرسلیم را به عنوان نامزد اصلح ریاست جمهوری معرفی کرد و شما مردم هوشمند، ایشان را در ایام تبلیغات و در مناظره ها و در بیان نظرات و برنامه های راهبردی و راهکاری وی دیدید و همه بر ادب و صداقت و اخلاق او تایید کردید.
اکنون که ارزشگرایان نظر دارند که وحدت جبهه متحد ملت با معرفی نامزد واحد، بیشتر جلوه نماید؛ براساس مشورت با بزرگان و علماء و باتشکر از شخص میرسلیم از پذیرش نامزدی حزب و حضور فعال و مدبرانه در صحنه انتخابات اعلام می‌دارد که حزب موتلفه اسلامی با انصراف از نامزدی ایشان از حجت الاسلام رئیسی، حمایت می‌کند و انشاالله در آینده از شخصیت ارزشمند میرسلیم استفاده مطلوب بعمل خواهد آمد.
حزب موتلفه اسلامی از همه ملت بزرگوار دعوت می‌نماید که در روز جمعه هفته جاری همه به پای صندوق های رای آمده و روح بلند امام و شهدا را شاد و استکبار جهانی و عواملش را مایوس تر و مستضعفان و آزادیخواهان جهان را امیدوار سازند.
این در حالی است که کانال تلگرامی میر سلیم دقایقی قبل خبر انصراف این نامزد را تکذیب کرد.
در متن این پیام آمده است : اینجانب انصراف نداده ام و کلیه بیانیه های مبنی بر انصراف را تکذیب می کنم. از همه علاقه مندان و دوستان و همراهان دعوت می کنم بدون توجه به این شایعات که حتی به نام حزب صادر می شود، اعتنا نکنند و با اطمینان به پای صندوقهای رأی حاضر شوند.
شبد**۱۹۵۳*۹۱۲۲*تنظیم کننده:مرتضی شحنه**انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.