انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51327

17 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، ولی رعیت چهارشنبه شب در همایش مردمی هواداران حسن روحانی در قائمشهر با بیان اینکه سال های تاریک دولت گذشته فراموش نکرده ایم، گفت: همه ما هیچگاه چاپلوسی ها، عوام فریبی و ظاهربینی دولت گذشته را فراموش نخواهیم کرد.رعیت با اشاره به اینکه ارزش استخراج نفت در مسجد سلیمان از عصر […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، ولی رعیت چهارشنبه شب در همایش مردمی هواداران حسن روحانی در قائمشهر با بیان اینکه سال های تاریک دولت گذشته فراموش نکرده ایم، گفت: همه ما هیچگاه چاپلوسی ها، عوام فریبی و ظاهربینی دولت گذشته را فراموش نخواهیم کرد.
رعیت با اشاره به اینکه ارزش استخراج نفت در مسجد سلیمان از عصر مظفرالدین شاه تا استقرار دولت گذشته، ۶۸۰ میلیارد دلار بوده است، گفت : در دولت نهم و دهم بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار نفت فروخته شد که اگر امروز بخواهیم از آنها پاسخ بگیریم که این منابع را در کجا صرف کرده اید قادر به پاسخ گویی نیستند.
وی افزود: در حالی که وضعیت اقتصادی کشور در اوج نا بسامانی قرار داشت و فردی پاسخگو نبود، در شرایطی که هر روز سایه تحریم افزون تر و هر روز رابطه ایران با دنیا کاهش پیدا می کرد، در سال ۹۲ شما با رای دادن به روحانی او را سکاندار اداره کشور کردید.
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه ما از روحانی حمایت می کنیم، ادامه داد : با روی کار آمدن دولت روحانی، انضباط مالی در کشور حاکم شد و آرامش در حوزه اقتصادی را شاهد بودیم.
رعیت با تاکید براینکه دولت از رشد اقتصادی قابل قبولی برخوردار بود، اضافه کرد : تولید نفت از ۸۰۰ هزار بشکه در روز به ۲٫۵ میلیون بشکه در سال گذشته رسید و در تولید گندم به خودکفایی رسیدیم و افزایش تولید شکر به میزان یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال را شاهد بوده ایم.
وی با بیان اینکه از لحاظ بین المللی تیم مذاکره کننده با مدیریت ظریف و با درایت رهبری، سایه جنگ را از بین برد و تحریم را کاهش داد، گفت : امیدواریم با انتخابات مجدد روحانی در دور دوم چهار ساله، تحریم های غیرهسته ای رفع شود و به مرحله خوبی از توسعه دست پیدا کنیم .
نماینده سابق مجلس در دور هفتم با اشاره به اینکه روز ۲۹ اردیبهشت روز انتخاب بین ۲ نامزد نیست، گفت: انتخاب بین ۲ جریان فکری و سیاسی است و آنی را باید انتخاب کنیم که بتواند مملکت را بهتر اداره کند.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** تنظیم کننده : حسن فلاحتی ** انتشار دهنده : تاج محمد شیری
/۱۸۶۰/۷۳۳۴/۱۶۵۴

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.