انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51338

17 بازدید4 views

حجت الاسلام رسول منتجب نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن افزود: با توجه به ضرورت استفاده از حق مسلم ملی، اسلامی و این که تعیین سرنوشت آینده کشور به دست ملت است وظیفه همه ما است که روز جمعه پای صندوق حضور فعال و گسترده داشته باشیم.قائم مقام حزب اعتماد […]

حجت الاسلام رسول منتجب نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن افزود: با توجه به ضرورت استفاده از حق مسلم ملی، اسلامی و این که تعیین سرنوشت آینده کشور به دست ملت است وظیفه همه ما است که روز جمعه پای صندوق حضور فعال و گسترده داشته باشیم.
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: نخستین ثمره و نتیجه شرکت در انتخابات، تثبیت نظام جمهوری اسلامی و اعلام وفاداری به ملت و میهن اسلامی است.
وی ادامه داد: با حضورمان هم نظام را تثبیت و تقویت و هم از ملت و سرزمین مان دفاع و هم فرد شایسته مورد نظرمان را انتخاب کنیم.
منتجب نیا همچنین گفت: بعد از مساله ریاست جمهوری از نظر اهمیت، مساله شوراهای اسلامی شهر و روستاست که آن هم به نوبه خود بسیار مهم است.
وی افزود: مردم در کنار رای به رئیس جمهور، به کاندیداهای شورای اسلامی در شهر و روستا هم رای دهند و بهترین ها را برای اداره امور شهری و صالح ترین و افراد متخصص، متعهد و اصلاح طلب را برای عهده داری این مسئولیت انتخاب کنند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین میاندوره ای مجلس شورای اسلامی درچهارحوزه انتخابیه برخی از شهرها روز ۲۹ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
سیام**۶۰۸۴**۱۴۴۹*گفت و گو: امیر خان زاده*انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.