انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51366

18 بازدید0 views

به گزارش خبرنگار پارلمانی #فراسخن، نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده در روزهای سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارند.علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هفته آینده برای پاسخ به سوال فریدون احمدی نماینده زنجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.گزارش کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی […]

به گزارش خبرنگار پارلمانی #فراسخن، نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده در روزهای سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارند.
علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هفته آینده برای پاسخ به سوال فریدون احمدی نماینده زنجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.
گزارش کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در مورد بررسی وضعیت سیل های به وقوع پیوسته در استان های سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی و شرقی هفته آینده در مجلس قرائت می شود.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است در جلسات هفته آینده خود گزارش کمیسیون حقوقی و قضایی در مورد لایحه نحوه برخورد با استفاده کنندگان غیر مجازاز آب، برق، تلفن و فاضلاب و گزارش کمیسیون عمران مجلس در مورد لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشور را بررسی کنند.
خانه ملتی ها هفته آینده همچنین قرار است گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی رانندگان حمل و نقل بار و مسافر بین شهری و گزارش دیگر این کمیسیون در مورد طرح ادغام سازمان های آب منطقه ای و آب و فاضلاب روستایی با آب و فاضلاب شهری را بررسی کنند.
سیام ** ۹۱۲۱ ** خبرنگار: سمیه لاری * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.