انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51378

10 بازدید0 views

به گزارش روز پنجشنبه باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری افزود: روز گذشته نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت تماشاگران از دیدار با لخویا قطر و جریمه ۱۰ هزار دلاری به دستمان رسید که در بخشی از آن به حکم دو سال قبل و گزارش هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت […]

به گزارش روز پنجشنبه باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری افزود: روز گذشته نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت تماشاگران از دیدار با لخویا قطر و جریمه ۱۰ هزار دلاری به دستمان رسید که در بخشی از آن به حکم دو سال قبل و گزارش هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت اشاره شده که در تصمیم گیری حکم جدید نیز دخیل بوده است.
وی اظهار داشت: در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردیم که مدیریت باشگاه نسبت به آن زمان تغییر کرده و اقدامات بسیاری برای برگزاری آرام و امن مسابقات فراهم آورده ایم و این مساله در مسابقه با الوحده و الریان مشهود بود و کوچکترین تخلفی صورت نگرفت و تعداد بالای تماشاگران نیز افتخاری برای تمام آسیا است.
طاهری اضافه کرد: در این نامه تصریح شد که نسبت به مساله پیش آمده حساس بودیم و فرد مورد نظر شناسایی و تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین مساله ای اتخاذ شده است و بر این اساس از کنفدراسیون انتظار داریم احساسات بیش از ۸۰ هزار تماشاگر که برای حضور در ورزشگاه برنامه ریزی کرده اند و بیش از ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس در تمام نقاط ایران و بلکه آسیا را لحاظ کنند.
وی همچنین به بحث محرومیت این تیم از انعقاد قرارداد با بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: باشگاه پرسپولیس در حال حاضر پرونده جاری در فیفا ندارد و همچون دیگر باشگاههای دنیا موارد اختلافی در گذشته داشته ایم که پرونده آنها به فیفا رفته است و در نوبت رسیدگی قرار دارد. اما پرونده ای که منجر به حکم شده باشد و آن را حل نکرده باشیم وجود ندارد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس بیان داشت: تاکنون بیش از ۷۰ میلیارد ریال از مطالبات پرونده هایی که در فیفا داشته ایم را پرداخت کردیم تا کارمان به محرومیت و مشکلات این چنینی نرسد. از زمانی که هیات مدیره و تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شدند پرونده ای که در فیفا به جریان افتاده و حل نشده باشد، نداشتیم.
وی گفت: از این رو قراردادهای جدید هم بدون مشکل ثبت می شود تا هواداران میلیونی پرسپولیس که صاحبان اصلی این تیم هستند یک تیم قوی و آماده را در فصل جدید لیگ برتر و ادامه لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا شاهد باشند.
دیدار رفت تیم های پرسپولیس و لخویا قطر سه شنبه (۲ خرداد) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی و دیدار برگشت نیز ۹ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ در دوحه قطر برگزار می شود.
کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگران منتسب به این تیم در دیدار الوحده از حضور در ورزشگاه آزادی و در دیدار مقابل لخویا (۲ خرداد) محروم کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۰۶۷**۱۰۲۷**خبرنگار: رضا رمضانی**انتشار: جواد دهقانی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.